×

سرپرست هلال احمر گیلان خبر داد: نجات ۱۷۴ نفر از غرق شدگی در نوار ساحلی گیلان

 • کد نوشته: 90913
 • ۱۴۰۲-۰۴-۳۱
 • 40 بازدید
 • ۰
 • سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان گفت: در ۲۳ روز گذشته ۱۷۴ نفر از گردشگران ساحلی از خطر غرق شدگی حتمی در نوار ساحلی استان نجات یافتند. به گزارش گیل و دیلم ، هادی سلیمی از نجات ۱۷۴ نفر از غرق شدگی در نوار ساحلی گیلان خبر داد و اظهار کرد: آمار مذکور از ۸ لغایت […]

  سرپرست هلال احمر گیلان خبر داد: نجات ۱۷۴ نفر از غرق شدگی در نوار ساحلی گیلان
 • سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان گفت: در ۲۳ روز گذشته ۱۷۴ نفر از گردشگران ساحلی از خطر غرق شدگی حتمی در نوار ساحلی استان نجات یافتند.

  به گزارش گیل و دیلم ، هادی سلیمی از نجات ۱۷۴ نفر از غرق شدگی در نوار ساحلی گیلان خبر داد و اظهار کرد: آمار مذکور از ۸ لغایت ۳۱ تیرماه می باشد.

  وی اضافه کرد: اقدامات فرهنگی و اجتماعی برای اولین بار توسط هلال احمر گیلان جهت ترویج فعالیت های بشردوستانه و خود امدادی شامل آموزش های چهره به چهره، استقرار پست های آگاهی بخشی و اطلاع رسانی و اجرای آموزش های همگانی در جشنواره های ساحلی به گردشگران اجرا گردید.

  سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان با بیان اینکه ۱۱۲۷ نفر نیروی انسانی در طرح های مراقبت ساحلی جمعیت استان در راستای پویش ملی غرق نشویم نسبت به ارایه خدمات به مردم شریف اقدام می نمایند تصریح کرد: با توجه به وجود ۳۰۲ نقطه خطرآفرین در ۳۰۰ کیلومتر از نوار ساحلی، هلال احمر استان جهت پیشگیری از غرق شدگی با حضور ناجیان غریق، مراقبین ساحلی، راکبین موتور جهت گشت زنی، ارزیابان ساحلی، ناظرین بر ارزیابی، پشتیبانی تدارکات، مربیان آموزشی و آگاهی بخشی ایمنی و سلامت به مسافران خدمت رسانی می نماید.

  هلال احمر گیلان در ۲۷ طرح سالم‌سازی شده به طول ۶۰ کیلومتر در سراسر نوار ساحلی استان نسبت به استقرار تیم های امدادی اقدام کرده است.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=90913

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *