×

سومین یادواره شهدای شیمیایی استان گیلان در رشت برگزار می‌شود

 • کد نوشته: 4890
 • ۱۳۹۵-۰۵-۲۰
 • 66 بازدید
 • ۰
 • دبیر یادواره شهدای شیمیایی گیلان گفت: سومین یادواره شهدای شیمیایی استان گیلان ۲۱ مرداد در مهدیه رشت برگزار می‌شود. ولی طهماسبی با بیان اینکه سومین یادواره شهدای شیمیایی استان گیلان در رشت برگزار می‌شود، اظهار داشت: سردار شهید املاکی که مقام معظم رهبری درباره وی فرمودند “شهید املاکی اوج ایثار و از خودگذشتی بود” از […]

  سومین یادواره شهدای شیمیایی استان گیلان در رشت برگزار می‌شود
 • دبیر یادواره شهدای شیمیایی گیلان گفت: سومین یادواره شهدای شیمیایی استان گیلان ۲۱ مرداد در مهدیه رشت برگزار می‌شود.

  ولی طهماسبی با بیان اینکه سومین یادواره شهدای شیمیایی استان گیلان در رشت برگزار می‌شود، اظهار داشت: سردار شهید املاکی که مقام معظم رهبری درباره وی فرمودند “شهید املاکی اوج ایثار و از خودگذشتی بود” از شهدای شیمیایی استان گیلان است.

  وی با اشاره به اینکه بیش از ۸۸ شهید شیمیایی در استان گیلان به شهادت رسیدند، تصریح کرد: هیئت انصار الشهدای شهرستان رشت که از سال ۱۳۸۲ شکل گرفته است و به‌صورت تخصصی برای شهدا انجام وظیفه می‌کند متولی برگزاری این یادواره است.

  دبیر یادواره شهدای شیمیایی استان گیلان مطرح کرد: سپاه مرکزی رشت، ستاد کنگره سرداران و امیران و ۸۰۰۰ شهید استان گیلان و هیئت انصارالشهدای شهرستان رشت با مشارکت برخی از دستگاه‌های فرهنگی برای برپایی این یادواره تلاش می‌کنند.

  طهماسبی با بیان اینکه برپایی این‌ مراسم‌ها باعث می‌شود تا یاد و خاطره شهدای گیلان به ویژه شهدای شیمیایی را زنده نگه‌داریم، خاطرنشان کرد: با تشکیل این مراسم‌ها، شخصیت‌های بزرگ استان را بیشتر به جوانان معرفی می‌کنیم.

  دبیر یادواره شهدای شیمیایی استان گیلان با اشاره به اینکه باید سعی کنیم تا ادامه دهنده راه شهدا باشیم و در زندگی خود از شهدا الگو بگیریم، اظهار کرد: باید از شهیدان الگوبرداری کنیم تا مانند آنها پشتیبان ولایت فقیه باشیم.

  به گزارش تسنیم، سومین یادواره شهدای شیمیایی استان گیلان، پنج شنبه ۲۱ مردادماه ساعت ۶ عصر در مهدیه رشت برگزار می‌شود.

  سخنران این مراسم حجت الاسلام حیدری کاشانی و مداحان آن حاج مجتبی رمضانی و حاج اصلان رمضانی هستند.

  منبع: خبرگزاری تسنیم

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=4890

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *