×

شاهکار جدید مرسدس

 • کد نوشته: 7458
 • ۱۳۹۵-۰۸-۳۰
 • 54 بازدید
 • ۰
 • هایپر اسپرت آینده‌ مرسدس-ای‌ام‌جی بنا به گفته‌ مدیر ای‌ام‌جی آقای توبیاس موئرز قدرت حدود ۱۰۰۰ اسب بخاری خواهد داشت. به گزارش پدال،زمانی که اولین خبرها از این خودرو در چند ماه گذشته منتشر شد اعلام شد که این هایپر اسپرت هیبریدی می‌تواند قدرت ۱۳۰۰ اسب بخاری و وزن خالص ۱۳۰۰ کیلوگرمی داشته باشد. هرچند طبق […]

  شاهکار جدید مرسدس
 • هایپر اسپرت آینده‌ مرسدس-ای‌ام‌جی بنا به گفته‌ مدیر ای‌ام‌جی آقای توبیاس موئرز قدرت حدود ۱۰۰۰ اسب بخاری خواهد داشت.

  به گزارش پدال،زمانی که اولین خبرها از این خودرو در چند ماه گذشته منتشر شد اعلام شد که این هایپر اسپرت هیبریدی می‌تواند قدرت ۱۳۰۰ اسب بخاری و وزن خالص ۱۳۰۰ کیلوگرمی داشته باشد. هرچند طبق گفته‌های موئرز، قدرت ۱۰۰۰ هزار اسب بخاری مشابه توان قوای محرکه‌ی خودروی کنونی فرمول ۱ بیشتر دقیق‌تر است بنابراین اخبار مربوط به قدرت بیشتر از ۱۲۰۰ اسب بخاری رد می‌شود.

  اگرچه که یک دهه‌ی پیش بوگاتی ویرون قدرت ۹۸۶ اسبی داشته اما به نظر می‌رسد که خودروسازان از تمرکز روی حذف وزن غیرضروری، بجای افزودن قدرت بیشتر به هایپر اسپرت‌های خود ابایی ندارند. مرسدس-ای‌ام‌جی نیز از این قاعده مستثنا نیست و از ساختار فیبر کربن مونوکوک استفاده خواهد کرد.

  قوای محرکه نیز باید کاملاً سبک‌وزن باشد. در مجموع این بخش به‌طور کامل از خودروی فرمول ۱ مرسدس قرض گرفته خواهد شد و تنها به منظور قابلیت استفاده در جاده تغییرات اندکی روی آن صورت خواهد گرفت. 

  طبق گفته‌های موئرز سقف تولید این خودرو بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ دستگاه خواهد بود و تحویل اولین نمونه‌ها به خریداران از اواخر سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=7458

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *