×

شلیک مرگبار به مرد قصاب در پمپ بنزین بندر انزلی

 • کد نوشته: 12206
 • ۱۳۹۵-۱۲-۰۶
 • 60 بازدید
 • ۰
 • قصاب شمالی با شلیک گلوله‌های افراد ناشناس از پا درآمد. در این جنایت که در پمپ بنزینی واقع در شهرستان بندر انزلی رخ داد، افراد ناشناس، شبانه مرد قصاب را هدف ۶ گلوله قرار داده و بلافاصله متواری شدند. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» ساعت ۲۲ شب جمعه، مرد قصاب سوار بر خودرو […]

  شلیک مرگبار به مرد قصاب در پمپ بنزین بندر انزلی
 • قصاب شمالی با شلیک گلوله‌های افراد ناشناس از پا درآمد. در این جنایت که در پمپ بنزینی واقع در شهرستان بندر انزلی رخ داد، افراد ناشناس، شبانه مرد قصاب را هدف ۶ گلوله قرار داده و بلافاصله متواری شدند.
  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» ساعت ۲۲ شب جمعه، مرد قصاب سوار بر خودرو پراید به پمپ بنزین رفت،اما همان موقع ناگهان افراد مسلح او را هدف حمله قرار داده وخودرواش را به گلوله بستند ومتواری شدند.
  بنا بر اظهارات شاهدان جنایت، مرد پراید سوار با وجود اصابت گلوله‌ها، سوار بر خودرواش شد و با سختی فراوان خود را به بیمارستان رساند، اما مقابل در ورودی بیمارستان ازهوش رفت وبعدهم براثر شدت جراحت‌ وخونریزی جان باخت.درادامه نیزمشخص شد قربانی جنایت، از اهالی شهرستان «ماسال» استان گیلان بود اما در بازارچه شهرستان انزلی قصابی داشت.
  سرهنگ فرهاد فلاح کریمی ،رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با بیان اینکه مرد ۴۳ ساله از ۶ ناحیه هدف اصابت گلوله قرار گرفته بود گفت:همزمان با اعلام این جنایت هولناک، تحقیقات ویژه جنایی آغازشد و تلاش برای شناسایی و دستگیری عاملان جنایت هولناک و کشف انگیزه قتل ادامه دارد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=12206

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *