×

شناسایی ۹۷ نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های گیلان

 • کد نوشته: 86336
 • ۱۴۰۱-۱۱-۲۴
 • 83 بازدید
 • ۰
 • معاون استاندار گیلان با اشاره به شناسایی ۹۷ نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های این استان گفت: حدود ۳۰ درصد از این نقاط رفع شده است. به گزارش گیل و دیلم ، مسعود کاظمی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان در جلسه شورای راهبردی ترافیک استان با تأکید بر ضرورت رفع نقاط حادثه‌خیز گفت: تاکنون ۹۷ مورد […]

  شناسایی ۹۷ نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های گیلان
 • معاون استاندار گیلان با اشاره به شناسایی ۹۷ نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های این استان گفت: حدود ۳۰ درصد از این نقاط رفع شده است.

  به گزارش گیل و دیلم ، مسعود کاظمی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان در جلسه شورای راهبردی ترافیک استان با تأکید بر ضرورت رفع نقاط حادثه‌خیز گفت: تاکنون ۹۷ مورد از این نقاط در استان شناسایی و نسبت به آشکارسازی با نصب علائم هشدار دهنده و ایجاد سرعتکاه اقدام شده است.

  او با بیان اینکه باید روشنایی، تعریض و تقویت سرعتکاه‌ها و تابلو‌های جدید این نقاط انجام شود، افزود: حدود ۳۰ درصد از نقاط حادثه خیز در استان گیلان رفع شده و بقیه نیز در دستور کار است.

  معاون استاندار گیلان همچنین با اشاره به معیوب بودن تعدادی از پل‌های عابر پیاده در رشت و با تأکید بر رفع مشکلات آن‌ها گفت: طرح جامع ترافیک رشت در وزارت کشور با لحاظ کردن برخی اصلاحات مصوب شد از این‌رو اجرای این طرح باید در دستور کار قرار گیرد.

  کاظمی تصریح کرد: نداشتن زمانبندی مناسب برای رسیدن به هدف و مقصد در فعالیت‌های روزانه یکی از دغدغه‌های اصلی ما در رشت است لذا ضرورت دارد که طرح جامع ترافیک این شهر در دستور کار قرار گیرد.

  او با بیان اینکه شهرداران موظفند تا طرح‌های جامع را پیگیری و اجرا کنند، بر هوشمندسازی دوربین‌های تقاطع‌های شهری با اولویت شهر رشت تأکید کرد و گفت: تعداد تقاطع‌ها طی زمانبندی که تا پایان سال نسبت به هوشمندسازی دوربین‌ها انجام می‌شود باید مشخص و اعلام شود

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=86336

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *