×

شهردار تالش: آتش‌سوزی بازار ماهی‌فروشان تالش خاموش شد‌

 • کد نوشته: 9859
 • ۱۳۹۵-۱۱-۰۴
 • 120 بازدید
 • ۰
 • شهردار تالش گفت:آتش‌سوزی بازار ماهی‌فروشان تالش با حضور به موقع آتش‌نشانی و با کمترین تلفات مالی خاموش شد. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم حسن محمد پور اظهار داشت: آتش‌سوزی بازار ماهی‌فروشان تالش با حضور به موقع آتش‌نشانی و با کم‌ترین تلفات مالی خاموش شد. شهردار تالش با بیان اینکه این آتش‌سوزی عصر امروز […]

  شهردار تالش: آتش‌سوزی بازار ماهی‌فروشان تالش خاموش شد‌
 • شهردار تالش گفت:آتش‌سوزی بازار ماهی‌فروشان تالش با حضور به موقع آتش‌نشانی و با کمترین تلفات مالی خاموش شد.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم حسن محمد پور اظهار داشت: آتش‌سوزی بازار ماهی‌فروشان تالش با حضور به موقع آتش‌نشانی و با کم‌ترین تلفات مالی خاموش شد.

  شهردار تالش با بیان اینکه این آتش‌سوزی عصر امروز در یک فروشگاه کپسول گاز مایع اتفاق افتاده است افزود: آتش از این محل به مغازه‌های همجوار سرایت کرد که با حضور به موقع آتش‌نشانان تالش و با انجام عملیات اطفاء حریق این آتش‌سوزی بدون تلفات جانی و با کمترین تلفات مالی پایان پذیرفت.

  محمد‌پور با بیان اینکه در این آتش‌سوزی یک باب مغازه سوخت و از بین رفت گفت: آتش از مغازه کپسول گازمایع بر اثر موج انفجار کپسول گاز مایع به چند مغازه مجاور سرایت کرد و خسارت جزیی در حد شکسته شدن شیشه‌ها به مغازه های مجاور وارد کرد.

  شهردار تالش با بیان اینکه آتش‌سوزی بازار ماهی‌فروشان تالش به صورت کامل مهار شده است افزود: ماموران آتش‌نشانی تالش با توجه به اینکه یک پمپ گاز سی‌ان‌جی در مجاورت این بازار قرار داشت به سرعت در محل بازار ماهی‌فروشان حاضر شدند واز سرایت آتش به قسمت‌های دیگر بازار جلوگیری کردند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=9859

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *