×

شهردار لاهیجان خبر داد؛ عملیات کفسازی کوچه خسروی و محوطه بازار پردسر لاهیجان آغاز شد

 • کد نوشته: 89072
 • ۱۴۰۲-۰۲-۲۸
 • 70 بازدید
 • ۰
 • شهردار لاهیجان از آغاز عملیات کفسازی کوچه خسروی و محوطه بازار پردسر خبر داد و گفت: در راستای اجرای پروژه بازآفرینی شهری، کوچه خسروی تا ابتدای کوچه شهدای یک و محوطه بازار پردسر کف‌سازی می‌شود. به گزارش گیل و دیلم ، شهردار لاهیجان از آغاز عملیات کفسازی کوچه خسروی و محوطه بازار پردسر خبر داد. […]

  شهردار لاهیجان خبر داد؛ عملیات کفسازی کوچه خسروی و محوطه بازار پردسر لاهیجان آغاز شد
 • شهردار لاهیجان از آغاز عملیات کفسازی کوچه خسروی و محوطه بازار پردسر خبر داد و گفت: در راستای اجرای پروژه بازآفرینی شهری، کوچه خسروی تا ابتدای کوچه شهدای یک و محوطه بازار پردسر کف‌سازی می‌شود.

  به گزارش گیل و دیلم ، شهردار لاهیجان از آغاز عملیات کفسازی کوچه خسروی و محوطه بازار پردسر خبر داد.

  رضا زنده دل شهردار لاهیجان در گفتگویی افزود: با برنامه‌ریزی شورای اسلامی شهر و شهرداری لاهیجان برای بهسازی و زیباسازی معابر قدیمی و در راستای اجرای پروژه بازآفرینی شهری، کوچه خسروی تا ابتدای کوچه شهدای یک و محوطه بازار پردسر کف‌سازی می‌شود.

  وی افزود: پروژه کوچه خسروی به مساحت ۶۵۰ متر مربع با اعتبار هفت میلیارد و ۹۹۹میلیون ریال از محل درآمدهای عمومی شهرداری لاهیجان با نظارت معاونت امور عمرانی اجرا می‌شود.

  زنده دل اضافه کرد: عملیات فاز دوم کف‌سازی محوطه بازار دو پرد سر هم به مساحت ۶۵۰مترمربع و با اعتبار هفت میلیارد و ۹۹۰ میلیون ریال از محل درآمدهای عمومی شهرداری با نظارت معاونت عمران امور عمران اجرا می‌شود.

  شهردار لاهیجان گفت: جای دارد از صبر و شکیبایی شهروندان تا زمان پایان پروژه قدردانی نماییم.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=89072

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *