×

شکایت اسرائیل از بوئینگ

 • کد نوشته: 3026
 • ۱۳۹۵-۰۳-۲۹
 • 221 بازدید
 • ۰
 • پایگاه اینترنتی آلگماینر در گزارشی نوشت رژیم صهیونیستی تهدید کرده است شرکت هواپیمایی بوئینگ آمریکا را به سبب انعقاد قرارداد با ایران تحت پیگرد قرار می دهد. در این گزارش آمده است: رژیم صهیونیستی تهدید کرد درباره هر هواپیمایی که شرکت هواپیمایی آمریکایی بوئینگ به ایران بفروشد ادعای حق وصول طلب را خواهد کرد. ایران روز پنجشنبه […]

  شکایت اسرائیل از بوئینگ
 • پایگاه اینترنتی آلگماینر در گزارشی نوشت رژیم صهیونیستی تهدید کرده است شرکت هواپیمایی بوئینگ آمریکا را به سبب انعقاد قرارداد با ایران تحت پیگرد قرار می دهد.
  در این گزارش آمده است: رژیم صهیونیستی تهدید کرد درباره هر هواپیمایی که شرکت هواپیمایی آمریکایی بوئینگ به ایران بفروشد ادعای حق وصول طلب را خواهد کرد.
  ایران روز پنجشنبه از دست یابی به توافق با شرکت بوئینگ خبر داد که نخستین توافق با یک شرکت آمریکایی از زمان انقلاب اسلامی هزار و نهصد و هفتاد و نه محسوب می شود. شرکت بوئینگ قصد دارد حدود صد فروند هواپیمای جدید به ایران بفروشد اما این قرارداد منتظر دریافت تأییدیه از دولت آمریکاست.
  رژیم صهیونیستی در تلاش برای تضمین دریافت غرامت برای خانواده هایی است که بر اساس حکم دادگاه های آمریکا مشمول دریافت خسارت به علت حملات نسبت داده شده به ایران
  هستند.
  برخی از اعضای کنگره آمریکا نیز آشکارا با قرارداد شرکت بوئینگ با ایران مخالفت کرده و هشدار داده اند ممکن است از هواپیماهای آمریکایی برای حمایت از تروریسم استفاده شود. توافق با شرکت بوئینگ بخشی از روند بهبود روابط تجاری بین ایران و قدرت های جهانی در پی دست یابی به توافق هسته ای در سال گذشته است.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=3026

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *