×

صدور مجوز برای ساخت ۴ طرح گردشگری در گیلان

 • کد نوشته: 86058
 • ۱۴۰۱-۱۱-۱۶
 • 73 بازدید
 • ۰
 • معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی گیلان از صدور مجوز و موافقت اصولی برای ساخت ۴ طرح گردشگری در این استان خبر داد. به گزارش گیل و دیلم ، زهرا جهانی، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان گفت: در نشست کمیته فنی برنامه ریزی و سرمایه‌گذاری استان، پس از بررسی […]

  صدور مجوز برای ساخت ۴ طرح گردشگری در گیلان
 • معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی گیلان از صدور مجوز و موافقت اصولی برای ساخت ۴ طرح گردشگری در این استان خبر داد.

  به گزارش گیل و دیلم ، زهرا جهانی، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان گفت: در نشست کمیته فنی برنامه ریزی و سرمایه‌گذاری استان، پس از بررسی طرح‌های متقاضی ایجاد زیرساخت گردشگری، مجوز و موافقت اصولی برای ۴ طرح گردشگری در ۴ شهرستان صادر شد.

  او افزود: این طرح‌ها شامل یک سفره خانه سنتی و ۳ اقامتگاه بومگردی در شهرستان‌های رشت، رضوانشهر، سیاهکل و رودبار است که برای ساخت آن‌ها حدود ۱۸۸ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

  به گفته معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی گیلان، با ساخت این طرح‌ها، برای ۳۳ نفر به صورت مستقیم اشتغال پایدار ایجاد می‌شود.

  جهانی تصریح کرد: برای سهولت در روند سرمایه گذاری و تسریع فرآیند صدور مجوز، تاکنون موافقت اصولی بینام برای ۱۷ طرح گردشگری در مناطق نمونه گردشگری استان برای تحقق شعار سال و با هدف رفع موانع تولید و اشتغال‌زایی صادر شده که آماده واگذاری به سرمایه گذاران است

  برچسب ها

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=86058

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *