×

طی اطلاعیه ای از سوی ستاد انتخابات گیلان اعلام شد؛ آغاز پیش ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی

 • کد نوشته: 13375
 • ۱۳۹۵-۱۲-۲۴
 • 54 بازدید
 • ۰
 • طی اطلاعیه ای از سوی ستاد انتخابات گیلان شرایط پیش ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در دفاتر پیشخوان دولت در بخشنامه ستاد انتخابات کشور اعلام شد. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»،براساس اطلاعیه ستاد انتخابات استان گیلان، در بخشنامه ای که به استانداری های سراسر کشور ابلاغ شده شرایط پیش ثبت […]

  طی اطلاعیه ای از سوی ستاد انتخابات گیلان اعلام شد؛ آغاز پیش ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی
 • طی اطلاعیه ای از سوی ستاد انتخابات گیلان شرایط پیش ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در دفاتر پیشخوان دولت در بخشنامه ستاد انتخابات کشور اعلام شد.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»،براساس اطلاعیه ستاد انتخابات استان گیلان، در بخشنامه ای که به استانداری های سراسر کشور ابلاغ شده شرایط پیش ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در دفاتر پیشخوان دولت اعلام شده است.

  در این اطلاعیه آمده است:همه داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی از امروز، ۲۴ اسفند می توانند با در دست داشتن مدارک ذیل به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و پیش ثبت نام کنند.

  ستاد انتخابات گیلان همچنین اعلام کرد:داوطلبانی که پیش ثبت نام کرده اند با به همراه داشتن رسید پیش ثبت نام،شماره پیگیری و اصل مدارک زیر از تاریخ ۳۰ اسفند لغایت ۶ فروردین برای تکمیل ثبت نام به فرمانداری ها مراجعه کنند.

  براساس اعلام این ستاد با توجه به تصریح بخشنامه، پیش ثبت نام داوطلبان انتخابات شورهای اسلامی اختیاری بوده و برای تسهیل در ثبت نام پیش بینی شده است و در صورتی که داوطلبی تمایلی به پیش ثبت نام نداشته باشد در زمان مقرر می تواند برای ثبت نام به فرمانداری ها و بخشداری ها مراجعه نماید.

  ستاد انتخابات گیلان به مدارک مورد نیاز و شرایط جهت ثبت نام نیز اشاره و اعلام کرد:به همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی،یک قطعه عکس ۴*۳ جدید،اصل مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا معادل آن برای داوطلبان،شوراهای شهرهای تا ۲۰ هزار نفر جمعیت و مدرک لیسانس یا معادل آن برای شهرهای بالای ۲۰ هزار نفر جمعیت، دارا بودن سواد خواندن و نوشتن برای داوطلبان روستاهای تا ۲۰۰ خانوار جمعیت، ارائه مدرک تحصیلی دیپلم برای داوطلبان روستاهای بالای ۲۰۰ خانوار جمعیت، ارائه اصل کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا مدرک معتبر دال بر روشن بودن وضعیت نظام وظیفه برای آقایان، ارائه اصل گواهی قبول استعفا برای دارندگان مشاغل موضوع ماده ۲۸ قانون انتخابات شوراها،ارائه اصل گواهی عدم سوء پیشینه از شرایط پیش ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی هنگام مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت است.

  براساس اعلام ستاد انتخابات گیلان ایثارگران(آزاده،جانباز،فرزند شهید)در صورت تمایل می توانند مدارک مربوطه را ارائه نمایند.
  منبع:ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13375

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *