×

عارف به روحانی نامه نوشت

 • کد نوشته: 11412
 • ۱۳۹۵-۱۱-۲۶
 • 99 بازدید
 • ۰
 • به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای از هیات وزیران به ویژه رئیس‌جمهور خواستار اصلاح و بهبود وضع خوزستان با توجه به ریزگردها و گرد و غبار شد. متن نامه محمدرضا عارف به رئیس‌جمهور به شرح زیر است: «جناب آقای دکتر روحانی ریاست […]

  عارف به روحانی نامه نوشت
 • به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای از هیات وزیران به ویژه رئیس‌جمهور خواستار اصلاح و بهبود وضع خوزستان با توجه به ریزگردها و گرد و غبار شد.

  متن نامه محمدرضا عارف به رئیس‌جمهور به شرح زیر است:

  «جناب آقای دکتر روحانی
  ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
  با سلام و احترام
  بیش از یک دهه است که گرد و غبار، طوفان و ریزگردها بسیاری از مناطق جنوب و جنوب غربی کشور را در برگرفته و هزاران تن ذرات جامد ریز از بیابان‌های منطقه و شبه جزیره عربی و بخش‌هایی از داخل کشور را حمل و بر گسترده وسیعی از استان‌های کشور به ویژه استان خوزستان فرو می‌ریزد. این پدیده در روزهای اخیر به نحوی تشدید شده که علاوه بر ایجاد اشکال در سیستم‌های آب و برق و …، زندگی مردم در این استان را نیز به شدت مختل کرده است. لذا با توجه به جایگاه ویژه این استان و در مقام قدرشناسی از مردمی که به تعبیر امام راحل دین خود را به اسلام اداء کردند. فراکسیون امید خواستار توجه ویژه هیات وزیران و خصوصا شخص رئیس‌جمهور در اصلاح و بهبود وضع غیرقابل تحمل فعلی است.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=11412

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *