×

عباسی: کشورهای اسلامی به صورت شورایی حج را مدیریت کنند

 • کد نوشته: 4117
 • ۱۳۹۵-۰۴-۲۰
 • 113 بازدید
 • ۰
 • نگرانی آل سعود روشنگری در خصوص اسلام آمریکایی است/ کشورهای اسلامی به صورت شورایی حج را مدیریت کنند نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: آل سعود برای اینکه نگران جوشش و حرکت انقلابی مردم در مراسم حج است قصد داشت مانع از روشنگری علیه آل سعود، آل خلیفه و اسلام آمریکایی […]

  عباسی: کشورهای اسلامی به صورت شورایی حج را مدیریت کنند
 • نگرانی آل سعود روشنگری در خصوص اسلام آمریکایی است/ کشورهای اسلامی به صورت شورایی حج را مدیریت کنند

  نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: آل سعود برای اینکه نگران جوشش و حرکت انقلابی مردم در مراسم حج است قصد داشت مانع از روشنگری علیه آل سعود، آل خلیفه و اسلام آمریکایی شود.

  اسدالله عباسی ، در خصوص اثبات ناکارآمدی عربستان سعودی در مدیریت حج، اظهار داشت: عربستان سعودی در خصوص مدیریت حج به دنبال اجرای دستورات رژیم صهیونیستی است و حتی در سال گذشته با آغاز جنگ نیابتی علیه یمن پیش بینی می شد که در جریان حج به دنبال اجرای توطئه هستند.

  نمیانده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سال گذشته شاهد بودیم که فاجعه منا تعمدا انجام شد و کسی نیز نمی تواند منکر این موضوع شود و مرجع بین المللی نیز اراده این را نداشتند که اقدام اساسی را در این زمینه انجام دهند.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آل سعود برای اینکه نگران جوشش و حرکت انقلابی مردم در مراسم حج است قصد داشت مانع از روشنگری علیه آل سعود، آل خلیفه و اسلام آمریکایی شود.

  عباسی متذکر شد: حکام عربستانی مایل هستند که همین شیوه را ادامه دهند و حج تبدیل به وضعیتی شود که مسلمانان نتوانند روشنگری های لازم را علیه مفسدان انجام دهند و اقدام برائت از مشرکان بر نتافتند.

  وی افزود: جمهوری اسلامی ایران و دیپلماسی کشور از طریق وزارت خارجه باید مواضع خود را روشن کنند و مظلومیت ایران اسلامی را به گوش جهانیان برساند.

  نمیانده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای مسلمان باید به صورت شورایی حج را مدیریت کنند./

   

  منبع: خانه ملت

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=4117

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *