×

عضو شورای اسلامی شهر رشت: کمک یک میلیارد تومانی شهرداری رشت “تیم سپیدرود” را احیاء می‌کند

 • کد نوشته: 8345
 • ۱۳۹۵-۱۰-۰۶
 • 67 بازدید
 • ۰
 • محمدعلی رفیعی نودهی با بیان اینکه به پیشنهاد من طرح کمک یک میلیارد تومانی به سپیدرود با امضای تعدادی از اعضای شورا اعلام وصول شد، اظهار داشت: این کمک می‌تواند در حال حاضر بخش زیادی از مشکلات سپیدرود را برطرف کند. عضو شورای اسلامی شهر رشت اعلام کرد: این کمک شورا به صورت فوری بوده و با […]

  عضو شورای اسلامی شهر رشت: کمک یک میلیارد تومانی شهرداری رشت “تیم سپیدرود” را احیاء می‌کند
 • محمدعلی رفیعی نودهی با بیان اینکه به پیشنهاد من طرح کمک یک میلیارد تومانی به سپیدرود با امضای تعدادی از اعضای شورا اعلام وصول شد، اظهار داشت: این کمک می‌تواند در حال حاضر بخش زیادی از مشکلات سپیدرود را برطرف کند.

  عضو شورای اسلامی شهر رشت اعلام کرد: این کمک شورا به صورت فوری بوده و با مصوبه ۸۴۱ میلیون تومانی دو هفته پیش شورا که در قالب طرح اسپانسری شهرداری از تیم سپیدرود بود متفاوت است.

  وی راه حل سپیدرود را از برون رفت کنونی تخصیص اعتباری دائم از محل بودجه شهرداری برای این تیم عنوان کرد و گفت: من فوتبالی هستم و می‌دانم که با تغییر یک مدیر تمام برنامه ریزی‌ها از بین می‌رود. این است که استقلال شهرداری رشت و پگاه گیلان دچار چنان سرنوشتی شدند.

  رفیعی با بیان اینکه شهرداری رشت توان تیم داری مستقیم را ندارد و مدیران شهرداری در پرداخت درست و به‌موقع حقوق کارگران و کارمندان خود مانده‌اند، افزود: با سوءمدیریتی که در آقایان سراغ دارم در صورت انتقال به شهرداری خیلی زود سرنوشت این تیم هم مانند استقلال شهرداری خواهد شد و همین هواداران ما را متهم خواهند کرد که چرا اجازه این انتقال را دادید.

  وی با بیان اینکه هیچ کدام از تیم‌هایی که در سطح کشور زیر نظر شهرداری‌ها اداره می‌شوند به نیک فرجامی نرسیده‌اند، گفت: شهرداری ساری که قوی‌ترین تیم تاریخ استقلال را حذف کرد امروز کجاست؟ شهرداری بندرعباس در چه لیگی بازی می‌کند و شهرداری تبریز لیگ برتری الان خوشحال است که صدرنشین یکی از گروه‌های سه گانه لیگ دسته دوم است.

  رفیعی افزود: تخصیص یک درصد از محل بودجه شهرداری به دو تیم محبوب شهر رشت تنها راه حل منطقی و دائمی کمک به این دو تیم است که با عوض شدن شهردار و شورای شهر هم پابرجا خواهد ماند و من این حرف را می‌زنم چون نمی‌خواهم در شورای بعد کاندیدا شوم اما چون آقایان دنبال رای جمع کردن هستند می‌خواهند سرنوشت سپیدرود را به ماندن و نماندن خود گره بزنند.

  عضو شورای اسلامی شهر رشت اظهار داشت: سپیدرود در تمام تاریخ پنجاه ساله اش دو خصوصیت منحصر به فرد داشت که حتی پرسپولیس و استقلال هم از آن محروم بودند که یکی خصوصی بودن و دیگری عدم تغییر نام این تیم در طول تاریخ نیم قرنی‌اش است.

  منبع: خبرگزاری تسنیم

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=8345

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *