×

عضو شورای شهر رشت خبر داد فراخوان سرمایه‌گذاری ۲ مسیر جایگزین کمربندی رشت قبل از آغاز سال ۹۶

 • کد نوشته: 8344
 • ۱۳۹۵-۱۰-۰۶
 • 76 بازدید
 • ۰
 • رضا رسولی امروز با اشاره به وضعیت اجرای پروژه کمربندی این شهر پس از سال‌ها از طرح آن اظهار کرد: کمربندی شهر رشت بسیار پر هزینه بوده و بخشی از آن قرار بود در قالب پروژه سرمایه‌گذاری انجام شود که با دستورالعملی فروش باند تجاری طرفین خیابان‌ها ممنوع شد و پروژه مذکور مسکوت ماند و […]

  عضو شورای شهر رشت خبر داد فراخوان سرمایه‌گذاری ۲ مسیر جایگزین کمربندی رشت قبل از آغاز سال ۹۶
 • رضا رسولی امروز با اشاره به وضعیت اجرای پروژه کمربندی این شهر پس از سال‌ها از طرح آن اظهار کرد: کمربندی شهر رشت بسیار پر هزینه بوده و بخشی از آن قرار بود در قالب پروژه سرمایه‌گذاری انجام شود که با دستورالعملی فروش باند تجاری طرفین خیابان‌ها ممنوع شد و پروژه مذکور مسکوت ماند و اجرایی نشد.

  وی با بیان اینکه دو مسیر جایگزین با هزینه کمتر برای کمربندی رشت تعیین شده است، تصریح کرد: مسیر نخست از دارسازی تا یخ‌سازی بوده که بسته سرمایه‌گذاری آن آماده شده و برای دستور نهایی باید وارد صحن شورای شهر رشت شود.

  عضو شورای اسلامی شهر رشت مسیر دوم را میدان گیل به احمد گوراب رشت عنوان کرد و گفت: این بخش نیز در هیأت عالی سرمایه‌گذاری تصویب شده و باید وارد صحن شورا شود و پس از تصویب در شورا فراخوان و جذب سرمایه‌گذار انجام می‌شود.

  وی فراخوان جذب سرمایه‌گذار برای دو محور مذکور را تا پایان سال جاری عنوان کرد و یادآور شد: تنها در مسیر دارسازی به یخ‌سازی ۷۰ میلیارد تومان برای اجرای ۱۵ کیلومتر این محور نیاز است.

  رسولی منابع مالی را یکی از دلایل اجرا نشدن پروژه کمربندی شهر رشت ذکر کرد و متذکر شد: اجرای محورهای مورد نظر کمربندی رشت نیاز به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی دارد که امیدواریم این مهم محقق شود.

  منبع: خبرگزاری فارس

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=8344

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *