×

عضو فراکسیون امید: حمایت از دولتی که شرایط بحرانی را مدیریت کرده، یک بحث فراجناحی است

 • کد نوشته: 13701
 • ۱۳۹۵-۱۲-۲۹
 • 72 بازدید
 • ۰
 • عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با بیان اینکه «لزوم حمایت از روحانی یک بحث فراجناحی است»، تصریح کرد: دولتی که توان خود را در مدیریت شرایط بحرانی به خوبی نشان داده است، باید مورد حمایت قرار گیرد. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» به نقل از آنا ،محمدصادق حسنی جوریابی، نماینده مردم رشت در […]

  عضو فراکسیون امید: حمایت از دولتی که شرایط بحرانی را مدیریت کرده، یک بحث فراجناحی است
 • عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با بیان اینکه «لزوم حمایت از روحانی یک بحث فراجناحی است»، تصریح کرد: دولتی که توان خود را در مدیریت شرایط بحرانی به خوبی نشان داده است، باید مورد حمایت قرار گیرد.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» به نقل از آنا ،محمدصادق حسنی جوریابی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درباره عملکرد دولت یازدهم گفت: شرایطی که این دولت سپری می‌کند شرایط عادی و نرمالی نیست. اینکه در بحرانی‌ترین شرایط دولتی بیاید و کار را با خزانه خالی و تورم بالا تحویل بگیرد و آن را مدیریت کند و به سمت بهبود شرایط پیش ببرد جای تقدیر دارد.

  وی افزود: روحانی توانست پس از آواربرداری ساختمان مخروبه، شرایط را برای شکوفایی اقتصادی فراهم نماید.

  حسنی جوریابی با تأکید بر اینکه «نباید انتظارات خود را از این دولت با این شرایط بالا ببریم»، گفت: دولت تاکنون توانسته تورم را مهار کند و در بحث رکود اقتصادی نیز برنامه‌های خود را با جدیت دنبال می‌کند. در سیاست خارجه نیز شرایط از زمان شروع به فعالیت دولت بهتر است. اینکه امروز عده‌ای تنش‌های منطقه‌ای که به وجود آمد را مطرح می‌کنند این نکته را در نظر بگیرند که اگر در بحران‌های به وجود آمده در منطقه دولتی جز این دولت بر سر کار بود چه اتفاقاتی ممکن بود رخ دهد.

  عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با بیان اینکه «کاندیدای قطعی و مورد حمایت اصلاح‌طلبان دکتر روحانی است»، تأکید کرد: لزوم حمایت از دولت روحانی یک بحث فراجناحی است زیرا دولتی است که خود را دولت مدیریت شرایط بحرانی نشان داده و نمره قبولی در این شرایط دریافت کرده، باید مورد حمایت قرار بگیرد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13701

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *