×

عضو مجلس خبرگان رهبری:پادشاهان عربستان از نسل کفار مکه هستند

 • کد نوشته: 5314
 • ۱۳۹۵-۰۶-۱۲
 • 127 بازدید
 • ۰
 • آیت‌الله سید علی حسینی اشکوری پیش از ظهر امروز در دیدار با جمعی از بانوان طلبه کشور ترکیه که در دفتر وی انجام شد گفت: اسلام دین میانه‌روی است و هم با اباحی‌گری مخالف است و هم تعصب و خشک مغزی را نفی می‌کند. وی افزود: تروریست‌های داعش که خود را مسلمان می‌دانند اما در […]

  عضو مجلس خبرگان رهبری:پادشاهان عربستان از نسل کفار مکه هستند
 • آیت‌الله سید علی حسینی اشکوری پیش از ظهر امروز در دیدار با جمعی از بانوان طلبه کشور ترکیه که در دفتر وی انجام شد گفت: اسلام دین میانه‌روی است و هم با اباحی‌گری مخالف است و هم تعصب و خشک مغزی را نفی می‌کند.

  وی افزود: تروریست‌های داعش که خود را مسلمان می‌دانند اما در واقع بویی از اسلام نبرده‌اند هم تندرو و متعصب هستند و هم به شدت اهل اباحی گری در پوشش نام‌هایی همچون جهاد نکاح هستند.

  عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بودجه داعش از سوی عربستان تامین می‌شود خاطرنشان کرد: دولت عربستان پول نفتی که دارایی و ثروت مسلمانان است را هزینه تروریست‌های وحشی داعش می‌کند و این امر بیانگر اوج همکاری این دولت با استکبار جهانی است.

  وی تاکید کرد: نظام عربستان سعودی نه بر اساس موازین عقلایی است و نه از لحاظ دینی مشروعیت دارد.

  حسینی اشکوری تصریح کرد: نسل پادشاهان کنونی عربستان به اعرابی می‌رسد که قرآن آن‌ها را بدترین کافران و منافقان توصیف کرده است چرا که عملکرد آنها بسیار شبیه اجدادشان است.

  نماینده مجلس خبرگان رهبری دولت عربستان را ارادتمند آمریکا دانست و ابراز کرد: پادشاهان و مدیران عربستان از گذشته تاکنون ارادتمند آمریکا بودند و یکی از شواهد این سخن کشتار حاجیان ایرانی است که در یک راهپیمایی مسالمت آمیز شعارهای ضد آمریکایی می‌دادند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=5314

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *