Homeاقتصادیعضو کمیسیون صنایع...

عضو کمیسیون صنایع مجلس: آقای رییسی! زمان جنگ بسیجی‌ها روی مین می‌رفتند، شما هم امروز روی مینِ استعفا برو و کشور را نجات بده!

مصطفی رضاحسینی قطب آبادی می‌گوید: آقای رئیسی اگر ادعا می‌کند که دلش برای مردم و کشور و انقلاب می‌سوزد بایستی فکر کند که زمان جنگ است. در آن زمان بسیجی‌ها روی مین و سیم خاردار می‌رفتند تا مسیر را برای عبور سایرین باز کنند. آقای رئیسی هم باید روی مین استعفا برود.

به گزارش گیل و دیلم ، مصطفی رضاحسینی قطب آبادی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره عملکرد دولت در خصوص شعار سال که مهار تورم و رشد تولید نام‌گذاری شده است، به رویداد۲۴ می‌گوید: الان ما به جای مهار تورم، مهار تولید را داریم. در مصاحبه سال‌های قبل هم گفتم که سال ۱۴۰۲، سال سختی را پیش‌رو داریم و حتماً تورم و گرانی‌ها بیشتر خواهد بود. رهبر انقلاب هم با همین بینش و تدبیر بود که امسال را سال مهار تورم و رشد تولید نام‌گذاری کردند.

رضاحسینی می‌گوید: متاسفانه هیچ اراده‌ای در دولت آقای رئیسی برای مهار تورم وجود ندارد. اول اینکه، خیلی از مدیران ناکارآمد هستند و اساساً این کاره نیستند و نمی‌توانند از پس این قصه بربیایند که اگر می‌تواستند، دو سال گذشته آزمایش خوبی برای این کار بود، ولی عملاً نتوانستند. دوم اینکه، رییس دولت و معاون اول، دانش و آگاهی لازم را برای اداره امور کشور ندارند و نمی‌توانند در بحث تورم و بحث‌های مالی و اقتصادی به درستی تصمیم‌گیری کنند.

نماینده شهربابک می‌گوید: چندگانگی در تصمیم‌گیری، در دولت آقای رئیسی وجود دارد و معلوم نیست تصمیمات کجا و توسط چه کسانی گرفته می‌شود؛ بنابراین با این رویه و کارکرد دولت و مسئولان، ما باید منتظر باشیم تا اتفاقات بدتری در اقتصاد رخ دهد.
دولتی‌ها و افراطیون برای ما پرونده‌سازی می‌کنند

رضاحسینی قطب آبادی می‌گوید: هم دولتی‌ها و هم افراد همسو با دولت در مجلس به ما می‌گویند به مردم امید بدهید و به آن‌ها نگویید که اوضاع بد است، ولی ما سوگند یاد کردیم که طبق قانون اساسی، حرف‌مان را بزنیم و مطالب را بیان کنیم. حتی به محض اینکه ما در مورد مدیریت نالایق و ناکارآمد در پروژه‌ها و طرح‌ها تذکر می‌دهیم و پیگیری می‌کنیم، بعضی دولتی‌ها، شعبان بی‌مخ‌ها و افراطیون به عناوین مختلف ما را مورد حمله قرار می‌دهند و برای ما پرونده‌سازی می‌کنند و بعضاً برای ما به دستگاه‌های مرتبط گزارش رد می‌کنند آن هم برای اینکه ما را از هدف اصلی بازداشته و متوقف کنند.

آقای رئیسی اگر ادعا می‌کند که دلش برای مردم و کشور و انقلاب می‌سوزد بایستی فکر کند که زمان جنگ است. در آن زمان بسیجی‌ها روی مین و سیم خاردار می‌رفتند تا مسیر را برای عبور سایرین باز کنند. آقای رئیسی هم باید روی مین استعفا برود
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید: دولت از روز اول بنای همکاری با مجلس را نداشته، ندارد و نخواهد داشت و دودش هم به چشم خودش می‌رود، ولی در عین حال، باز هم حاضر نیستند از راه اشتباهی که رفته‌اند برگردند و کارشان را اصلاح کنند.

رئیسی فکر کند زمان جنگ است و باید استعفا کند

وی می‌گوید: در اولین نطقی که برایم محقق شود، خواهم گفت که آقای رئیسی اگر ادعا می‌کند که دلش برای مردم و کشور و انقلاب می‌سوزد بایستی فکر کند که زمان جنگ است. در آن زمان بسیجی‌ها روی مین و سیم خاردار می‌رفتند تا مسیر را برای عبور سایرین باز کنند. آقای رئیسی هم باید روی مین استعفا برود و مجموعه دولتش استعفا کنند تا یک فرد توانمند با تیمی قوی روی کار بیایند.

نماینده شهربابک می‌گوید: حیف است که ما در حال از دست دادن زمان و فرصت‌ها هستیم. جهان در حال پیشرفت است، ولی ما اندر خم یک کوچه و درگیر و دار بعضی افراطی‌ها برای یک تار مو هستیم. با این رویه، دولت نمی‌تواند کشور را اداره کند. این اداره کردن مملکت در شان مردم نیست. ما نیاز به یک دولت قوی، مقتدر، دانا و توانمند داریم

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

نیکفر سرپرست باشگاه سپاهان شد

هیأت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به دنبال استعفای محمدرضا ساکت تشکیل جلسه داد و منوچهر نیکفر را به سمت سرپرستی این باشگاه منصوب کرد. به گزارش گیل و دیلم ، روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، روز پنجشنبه اعلام...

مدیر کل صمت استان گیلان خبر داد؛ سلب صلاحیت ۴ معدن متخلف در گیلان

مدیرکل صمت استان گیلان از سلب امتیاز ۴ معدن استان به دلیل عدم ایفای تعهدات فنی و مالی خبر داد. به گزارش گیل و دیلم ، تیمور پورحیدری بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه شورای معادن ضمن اعلام خبر سلب...

با حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان؛ سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه‌ای ارشاد گیلان منصوب شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با صدور حکمی «قاسم مصفا» را با حفظ سمت، به عنوان سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منصوب کرد. به گزارش گیل و دیلم ، امیرحسین طاهری...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.