×

فاز ۲ اسکله بندر آستارا در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

 • کد نوشته: 2678
 • ۱۳۹۵-۰۳-۲۵
 • 90 بازدید
 • ۰
 • نماینده عالی دولت در شهرستان آستارا با بیان اینکه در تلاش هستیم روند اجرایی فاز ۲ اسکله این شهرستان در اسرع وقت به اتمام برسدگفت: فاز ۲ اسکله بندر آستارا در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.  سیروس شفقی صبح امروز در جریان بازدید از روند اجرایی استخر سرپوشیده این شهرستان، اظهار داشت: شهرستان آستارا با […]

  فاز ۲ اسکله بندر آستارا در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد
 • نماینده عالی دولت در شهرستان آستارا با بیان اینکه در تلاش هستیم روند اجرایی فاز ۲ اسکله این شهرستان در اسرع وقت به اتمام برسدگفت: فاز ۲ اسکله بندر آستارا در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

   سیروس شفقی صبح امروز در جریان بازدید از روند اجرایی استخر سرپوشیده این شهرستان، اظهار داشت: شهرستان آستارا با وجود گمرک، منطقه ویژه اقتصادی و راه آهن به مرکز ثقل کریدور شمال – جنوب تبدیل می‌شود.

  نماینده عالی دولت در شهرستان آستارا با بیان اینکه کلنگ احداث استخر سرپوشیده این شهرستان تیر ماه ۱۳۸۶ در مجموعه ورزشی وحدت به زمین خورد، تصریح کرد: این استخر ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

  شفقی با اشاره به اقدامات صورت گرفته درباره راه اندازی رسمی منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا بیان کرد: محوطه‌سازی، استقرار ساختمان اداری و تسهیل در روند اجرایی فاز دوم انبار ۹ هزار تنی از جمله اولویت‌هایی اسکله این شهرستان است که باید در دستور کار دستگاه‌های ذی‌ربط قرار بگیرد.

  فرماندار شهرستان آستارا با اشاره به اینکه فاز دوم اسکله بندر در هفته دولت افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد، خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم روند اجرایی فاز دو اسکله این شهرستان در اسرع وقت به اتمام برسد.

  نماینده عالی دولت در شهرستان آستارا با اشاره به اینکه روند اجرایی عملیات چاه فلمن در منطقه مرزی بی بی یانلو خیلی کند است اظهار کرد: امیدواریم روند اجرایی این چاه که یکی از پروژه‌های عمرانی عام المنفعه این شهرستان است با تلاش مسئولان استانی و شهرستانی از سر گرفته شود.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=2678

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *