×

فرماندار آستانه اشرفیه: احیای نوغانداری همسو با اقتصاد مقاومتی است

 • کد نوشته: 10041
 • ۱۳۹۵-۱۱-۰۸
 • 88 بازدید
 • ۰
 • فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه پیشنهاد کرد: ادارات کمیته امداد و بهزیستی برنامه‌ریزی کنند تا افراد تحت پوشش خود را به سمت نوغانداری سوق دهند. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم در سالن جلسات فرمانداری آستانه اشرفیه به ریاست حیدری فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه و فرزانه معاونت مرکز توسعه نوغانداری کشور و هیات همراه، جلسه […]

  فرماندار آستانه اشرفیه: احیای نوغانداری همسو با اقتصاد مقاومتی است
 • فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه پیشنهاد کرد: ادارات کمیته امداد و بهزیستی برنامه‌ریزی کنند تا افراد تحت پوشش خود را به سمت نوغانداری سوق دهند.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم در سالن جلسات فرمانداری آستانه اشرفیه به ریاست حیدری فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه و فرزانه معاونت مرکز توسعه نوغانداری کشور و هیات همراه، جلسه توسعه نوغانداری در شهرستان تشکیل شد.

  فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه ضمن خوش آمدگویی به حاضران و رئیس جدید اداره توسعه نوغانداری شهرستان آستانه اشرفیه، گفت: امیدوارم بتوانیم باتوجه به اهمیت تولیدات کشاورزی در اقتصاد کشور و حل مشکلات جامعه، بخش نوغانداری نیز که مدتهاست به فراموشی سپرده شده را دوباره احیا کنیم.

  حیدری (فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه) در ادامه پیشنهاد کرد: ادارات کمیته امداد و بهزیستی برنامه‌ریزی کنند تا افراد تحت پوشش خود را به سمت نوغانداری سوق دهند.

  وی افزود: نگاه شهرستان از منظر کمک به این حوزه از کشاورزی است.

  حیدری تصریح کرد: اگر بخواهیم موضوع نوغانداری را به رشد و پیشرفت گذشته برسانیم و رونق دهیم باید همه دستگاههای عضو در جلسه پای کار باشند، بایستی در شروع هر سال افق و چشم‌انداز خود را برای آخر سال تعیین نماییم و لازمه این امر همت و تلاش همه اعضاء و مخصوصا بسته‌های تشویقی و تشویق کشاورزان در این صنعت است./ایلنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=10041

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *