×

فرماندار بندرانزلی مطرح کرد: اولویت اول انتخابات مشارکت حداکثری مرم پای صندوق های رای است

 • کد نوشته: 13569
 • ۱۳۹۵-۱۲-۲۶
 • 173 بازدید
 • ۰
 • فرماندار بندرانزلی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بندر انزلی در سال ۹۵ اظهار کرد: اولویت اول در انتخابات مشارکت حداکثری مرم در پای صندوق های رای است. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، میرشمس مومنی زاده فرماندار شهرستان بندرانزلی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بندر انزلی در سال ۹۵ اظهار کرد: اولویت […]

  فرماندار بندرانزلی مطرح کرد: اولویت اول انتخابات مشارکت حداکثری مرم پای صندوق های رای است
 • فرماندار بندرانزلی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بندر انزلی در سال ۹۵ اظهار کرد: اولویت اول در انتخابات مشارکت حداکثری مرم در پای صندوق های رای است.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، میرشمس مومنی زاده فرماندار شهرستان بندرانزلی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بندر انزلی در سال ۹۵ اظهار کرد: اولویت اول در انتخابات مشارکت حداکثری مرم در پای صندوق های رای است و هر چه درصد حضور آنان بیشتر باشد عزت ، افتخار و اقتدار دولت ، ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به دنبال خواهد داشت.

  وی با اشاره به لزوم رعایت کامل قانون در برگزاری انتخابات به عنوان اولویت دوم در برگزاری این امر مهم و سرنوشت ساز کشور افزود: در انتخابات سعی می شود که علاوه بر همکاری با دستگاه های نظارتی ، برگزاری انتخابات با تعامل همه دستگاه ها و نهادها صورت پذیرد و در صورت به وجود آمدن شبهه و حتی سئوالی برای هر کس ، آنچه ملاک و معیار قرار خواهد گرفت ، قانون است.

  نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید بر رعایت اصل بی طرفی خصوصا برای عوامل برگزاری انتخابات در پیش رو تصریح کرد: با توجه به داشتن نظر و اندیشه سیاسی و علایق و سلایق مختلف در هر شخصی، نباید این علایق و سلایق در فرآیند برگزاری انتخابات و حتی در گفتار و کردار برگزارکنندگان انتخابات تاثیر و نمودی داشته باشد .

  وی با تاکید بر لزوم فراهم سازی بستر امن مناسب برای مشارکت مردم در انتخابات و حضور آنان در پای صندوق رای با خیالی آسوده ، تاکید کرد: روسای ادارت نیز مختارند درصورت نداشتن مسئولیت در برگزاری انتخابات و در ساعات غیر اداری و بدون استفاده از کوچکترین امکانات دولتی در امور انتخاباتی و تبلیغات شرکت کنند.

  فرماندار شهرستان بندرانزلی با تاکید بر لزوم در اختیار قرار دادن هر گونه امکانات مورد نیاز برای ستاد انتخابات از سوی همه نهادها و دستگاه های دولتی یادآور شد: انتظار می رود همه دستگاه ها و نهادها در همکاری با ستاد انتخابات شهرستان امکانات مورد نیاز را بدون هیچ عذری در اختیار آنان قرار داده و هر گونه تمرد بر اساس قانون انتخابات به عنوان تخلف محسوب می شود.

  میرشمس مومنی زاده خاطر نشان کرد: پس از ثبت نام نامزدهای انتخاباتی نام بردن از آنها در جلسات انتخاباتی به عنوان تخلف محسوب می شود اما تبلیغات عملکرد دولت درارتباط با خدمات عمرانی و عمومی در راستای تبیین عملکرد آن اشکالی ندارد چرا که خدمات دولت ، خدمات نظام جمهوری اسلامی به مردم است .

  وی با تاکید بر لزوم جلوگیری از عوامل ایجاد نارضایتی در بین مردم گفت: باید نسبت به افزایش رضایتمندی عموم مردم توجه و حساسیت بیشتری وجود داشته باشد .
  منبع:ایلنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13569

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *