×

فرماندار تالش خبر داد: ۷ طرح ساحلی برای استفاده مسافران نوروزی

 • کد نوشته: 13303
 • ۱۳۹۵-۱۲-۲۲
 • 64 بازدید
 • ۰
 • فرماندار تالش از آماده سازی طرحهای ساحلی برای اسکان و پذیرایی از میهمانان نوروزی خبر داد و گفت:امکانات پذیرایی و تفریحی ۷ طرح ساحلی این شهرستان نیز برای استفاده مسافران مهیا شده است. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» سید عیسی مهدوی از آمادگی شهرستان تالش برای پذیرایی از مسافران نوروزی خبر داد و […]

  فرماندار تالش خبر داد: ۷ طرح ساحلی برای استفاده مسافران نوروزی
 • فرماندار تالش از آماده سازی طرحهای ساحلی برای اسکان و پذیرایی از میهمانان نوروزی خبر داد و گفت:امکانات پذیرایی و تفریحی ۷ طرح ساحلی این شهرستان نیز برای استفاده مسافران مهیا شده است.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» سید عیسی مهدوی از آمادگی شهرستان تالش برای پذیرایی از مسافران نوروزی خبر داد و اظهار کرد: برای اسکان و پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی ۲۰ مدرسه با ۱۷۴ کلاس و ۲۰۰ واحد مسافر کاشانه و ۵ مرکز اقامتی و هتل پیش بینی شده است .

  وی افزود: در سه جلسه تسهیلات سفرهای نوروزی از بخشداران و شهرداران شهرهای اسالم، حویق، لیسار، چوبر و تالش خواسته شده است هرچه سریعتر نسبت به زیبا سازی محیط شهر و لکه گیری آسفالت خیابانها و رنگ آمیزی علائم راهنمایی و رانندگی اقدام کنند .

  فرماندار تالش از آماده سازی طرحهای ساحلی برای اسکان و پذیرایی از میهمانان نوروزی خبر داد و گفت:امکانات پذیرایی و تفریحی ۷ طرح ساحلی این شهرستان نیز برای استفاده مسافران مهیا شده است.

  وی زیبا سازی حاشیه محور تالش به آستارا و اسالم به خلخال را که از پرتردد ترین محورهای این شهرستان است را در اولویت کاری ستاد خدمات سفر برشمرد و گفت:در این خصوص نیز علاوه بر همکاری ادارات راهداری تالش و آستارا گروهای دوستداران طبیعت نیز از چند روز پیش اقدام به جمع آوری زباله از حاشیه این محورمها کرده اند .

  به گزارش گیل و دیلم،در تعطیلات نوروزی سال ۹۵ بالغ بر ۶۰۰ هزار مسافر و گردشگر از مناظر زیبای شهرستان تالش دیدن کردند.
  منبع:ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13303

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *