×

فرماندار رشت تاکید کرد: اداره علمی شهرستان رشت با تلفیق مدیران علمی و اجرایی

 • کد نوشته: 9783
 • ۱۳۹۵-۱۱-۰۴
 • 140 بازدید
 • ۰
 • اداره علمی شهرستان رشت با تلفیق مدیران علمی و اجرایی فرماندار رشت بر اداره علمی شهرستان تاکید کرد و افزود: لازمه اداره علمی شهرستان، استفاده از نقطه نظرات اندیشمندان و افراد علمی است و تلفیق افراد علمی با مدیران اجرایی می‌تواند به خروجی بسیار موثری منجر شود. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم سیروس‌شفقی، […]

  فرماندار رشت تاکید کرد: اداره علمی شهرستان رشت با تلفیق مدیران علمی و اجرایی
 • اداره علمی شهرستان رشت با تلفیق مدیران علمی و اجرایی
  فرماندار رشت بر اداره علمی شهرستان تاکید کرد و افزود: لازمه اداره علمی شهرستان، استفاده از نقطه نظرات اندیشمندان و افراد علمی است و تلفیق افراد علمی با مدیران اجرایی می‌تواند به خروجی بسیار موثری منجر شود.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم سیروس‌شفقی، فرماندار شهرستان رشت در دیدار با اعضای انجمن شعر استان گیلان بیان کرد: زمان برای اهل ادب و هنر بسیار گرانقدر است و چه بسا در این زمانی که در این جلسه حضور دارید، می توانستید به خلق اثری نو و ماندگار در عرصه علم و فرهنگ بپردازید و از تخصیص وقت گرانبهای‌تان برای دیدار با این خادم ملت تقدیر و تشکر می کنم.

  وی افزود: شهرستان رشت، خیلی از اولین ها را در تاریخ کشور در پیشینه خود دارد و یکی از افتخارات این استان، مشهور بودن گیلان به داشتن فرهنگی غنی است که یادگار پیشینیان ماست.

  شفقی‌با اشاره به لزوم ارتقا جایگاه شهرستان رشت اذعان داشت: درست است که گیلانی‌ها از قدیم در زمینه شعر و ادب، شهره بودند و این توانایی‌ها روز به روز افزایش می‌یابد اما باید گسستگی ها و عدم وجود نقطه تعادل در این امر از طریق ما مسئولان برطرف شود.

  وی افزود : ما دست نیاز به سوی شما دراز می‌کنیم که در صورتی که در روند انجام کارهای ما، نقیصه ای را احساس می کنید ، حتما به ما گوشزد کنید.

  شفقی حضور خویش را در جمع شعرا و ادبا در تمامی دوران خدمت خویش، از بهترین لحظات شغلی خویش دانست و افزود: همیشه علاقه قلبی به مبحث شعر و ادب داشته و دارم و از هیچ گونه کمکی در زمینه ارتقای این مبحث کوتاهی نخواهم کرد.

  وی گام اول در به ثمر رسیدن یک کار هنری را ذوق و شوق ذاتی هر شخص دانست و گفت: حمایتهای مادی و معنوی هم لازمه ی کار است و با استمرار نشستهای اینچنینی می توانیم به یک نقطه مشترک در جهت تعامل و پیشبرد اهدافمان در این کار فرهنگی مهم برسیم .

  وی افزود : انجام ندادن یک کار ضعیف بهتر از انجام آن است چرا که نباید باعث از بین رفتن غنای ادبی این سرزمین و همه زحمات پیشینیان این سرزمین شود.

  فرماندار شهرستان رشت بر اداره علمی شهرستان تاکید کرد و افزود: لازمه اداره علمی شهرستان، استفاده از نقطه نظرات اندیشمندان و افراد علمی است و تلفیق افراد علمی با مدیران اجرایی می‌تواند به خروجی بسیار موثری منجر شود و البته فرهنگ هم از این مقوله جدا نیست.

  وی افزود: جلسات ادارای ما نباید نمایشی‌صرف باشند و باید حتما به یک خروجی و نتیجه تاثیرگذاری منتهی شوند.

  فرماندار شهرستان رشت همچنین افزود: انشا…. در سال آینده، حداقل هزینه چاپ آثار یکی از شاعران و یا مجموعه ای از اشعار منتخب شعر را از طریق کمیته برنامه ریزی شهرستان متقبل خواهم شد.

  شفقی با اشاره به لزوم ارتقای جایگاه استان گیلان به عنوان یک استان مرزی گفت: شما نباید خود را تنها محدود به شهرستان و استان کنید و باید راهی پیدا کنید تا از پتانسیلهای موجود استفاده کرده و در راه تعالی فرهنگ این استان در ابعاد فرامرزی بکوشید.

  شفقی افزود: من به عنوان فرماندار ، متولی هماهنگی و نظارت بر کار ادارت شهرستان رشت هستم و یقینا به جهت هماهنگی بیشتر در بین ادارات مرتبط شهرستانی در حوزه کاری فرهنگ متناسب با نیازها و برنامه های فرهنگی شما تلاش خواهم کرد./ایلنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=9783

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *