×

فرماندار سیاهکل خبر داد: رفع موانع تولید و اشتغال با تصویب طرح بخشش دیرکرد معوقات بانکی در دولت تدبیر و امید

 • کد نوشته: 12825
 • ۱۳۹۵-۱۲-۱۷
 • 146 بازدید
 • ۰
 • فرماندار سیاهکل با بیان اینکه دولت تدبیر و امید گام‌های موثری در جهت رفع موانع تولید و اشتغال برداشته است، اظهار کرد: دولت با تصویب طرح بخشش دیرکرد معوقات بانکی در این مسیر گام برمی دارد. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، اسلامی فرماندار سیاهکل در نشست کمیسیون بانک های شهرستان سیاهکل، با بیان […]

  فرماندار سیاهکل خبر داد: رفع موانع تولید و اشتغال با تصویب طرح بخشش دیرکرد معوقات بانکی در دولت تدبیر و امید
 • فرماندار سیاهکل با بیان اینکه دولت تدبیر و امید گام‌های موثری در جهت رفع موانع تولید و اشتغال برداشته است، اظهار کرد: دولت با تصویب طرح بخشش دیرکرد معوقات بانکی در این مسیر گام برمی دارد.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، اسلامی فرماندار سیاهکل در نشست کمیسیون بانک های شهرستان سیاهکل، با بیان اینکه دولت تدبیر و امید گام های موثری در جهت رفع موانع تولید و اشتغال برداشته است، اظهار کرد: دولت با تصویب طرح بخشش دیرکرد معوقات بانکی تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی نشان داد که تمام توان خود را برای خروج از رکود به کار گرفته است.

  فرماندار سیاهکل روستاهای فشتال و ملامحله را پایلوت طرح روستای فاقد بیکار در این شهرستان دانست و افزود: پرداخت وام های بدون سود صندوق کار آفرینی امید و دیگر تسهیلات بانک کشاورزی در بخش به زراعی و دامداری مرهمی بر زخم بیکاری شهرستان بوده است.

  وی از سرپرستان بانک ها خواست مولفه های وسعت بالا، کوهستانی بودن، بیشینه و کمینه دمایی و میزان محرومیت شهرستان‌ها را مد نظر قرار دهند و خاطرنشان کرد: نباید اعتبارات تنها براساس جمعیت تخصیص پیدا کند.

  این مقام مسئول‌شهرستان سیاهکل را چهارمین شهرستان گیلان از نظر وسعت دانست و گفت: متاسفانه گاهی در تخصیص اعتبارات، شهرستان هایی که یک سوم سیاهکل مساحت‌دارند ۱۰ برابر سهم می‌گیرند لذا مدیران بانک های شهرستان این مهم را از سرپرستی ها مطالبه کنند.

  اسلامی کسب رتبه اول سیاهکل در سرشماری و موفقیت در اجرای طرح شهرستان بدون قلیان سرا را نشان‌دهنده ظرفیت این شهرستان در الگو بودن دانست و یادآورشد: سیاهکل باید به این خودباوری برسد که می تواند در جهت ایجاد اشتغال و رسیدن به توسعه مطلوب نیز شاخص عمل کند.

  فرماندار سیاهکل با بیان اینکه پوشش ۳۱ درصدی کمیته امداد و ۱۹ درصدی بهزیستی زیبنده شهرستان نیست، عنوان کرد: باید با کمک هم بتوانیم با ایجاد شغل‌های خرد و بالابردن درآمد شهروندان این آمارها را بهبود ببخشیم.
  منبع:ایلنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=12825

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *