×

فرماندار سیاهکل خواستار شد: مشارکت فعال نخبگان و فرهیختگان در توسعه روستاها

 • کد نوشته: 8157
 • ۱۳۹۵-۰۹-۲۷
 • 158 بازدید
 • ۰
 • فرماندار سیاهکل خواستار مشارکت فعال نخبگان و فرهیختگان شهرستان در توسعه روستاها شد و خاطرنشان کرد: رشد و توسعه همه جانبه در سطح روستاها به کاهش بسیاری از مشکلات شهرها کمک می کند. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم مهندس رضا اسلامی در نشست با تعدادی از نخبگان و استعدادهای برتر شهرستان سیاهکل که بمنظور همفکری […]

  فرماندار سیاهکل خواستار شد: مشارکت فعال نخبگان و فرهیختگان در توسعه روستاها
 • فرماندار سیاهکل خواستار مشارکت فعال نخبگان و فرهیختگان شهرستان در توسعه روستاها شد و خاطرنشان کرد: رشد و توسعه همه جانبه در سطح روستاها به کاهش بسیاری از مشکلات شهرها کمک می کند.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم مهندس رضا اسلامی در نشست با تعدادی از نخبگان و استعدادهای برتر شهرستان سیاهکل که بمنظور همفکری جهت توسعه و ارتقای جایگاه شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با تکیه بر دانش نخبگان و استفاده از پتانسیل بالای آنان، توانستیم در عرصه های علمی و فناوری به موفقیت هایی دست پیدا کنیم و این توسعه یافتگی نیز توسط دیگر کشورها به رسمیت شناخته شد.

  فرماندار سیاهکل اصلی ترین کارکرد برگزاری این گونه نشست ها را شنیدن نظرات و راهکارهای نخبگان و فرهیختگان دانست و افزود: نهادینه شدن اتصال و پیوند با نخبگان موجب بهره مندی جامعه و دستگاه های اجرایی از دانش و تجربه آنها خواهد شد.

  وی استفاده از افکار و خلاقیت های افراد نخبه هر منطقه را در توسعه و پیشرفت موثر دانست و تصریح کرد: امیدواریم در رسیدن به اهداف رشد و توسعه شهرستان سیاهکل، نظرات و راهکارهای نخبگان و فرهیختگان اثربخش و راهگشا باشد لذا از نخبگان و فرهیختگان می خواهیم با ارائه راهکار و مشارکت در تصمیم گیری ها به رشد و توسعه کشور و شهرستان سیاهکل کمک کنند.

  این مقام مسئول به نقش مدیریت و برنامه ریزی صحیح در جامعه اشاره کرد و با تاکید بر ارائه آمارهای صحیح در جامعه و قانون مداری دولت تدبیر و امید، گفت: در دولت تدبیر و امید بودجه ریزی براساس نظم و قانون انجام گرفت و با توجه به تدبیر و استفاده از تمام ظرفیت های کشور، دولت موفق شد ضمن کاهش تورم، یک گام اساسی در جهت رفع مشکلات جامعه بردارد.

  فرماندار سیاهکل استقبال مدیران شهرستان از نظرات و نقد دلسوزانه نخبگان و فرهیختگان را موجب رشد و توسعه منطقه توصیف و بیان کرد: انتقاد سازنده همراه با ارائه راهکارهای مثبت باعث خواهد شد که مدیران شهرستان با جدیت بیشتر به امور خود بپردازند.

  وی متذکر شد: اگر مدیران شهرستان با مردم رفتار صادقانه داشته باشند، مردم به خوبی واقعیت ها را درک خواهند کرد.

  مهندس اسلامی خواستار مشارکت فعال نخبگان و فرهیختگان شهرستان در توسعه روستاها شد و خاطرنشان کرد: با ارائه خدمات و تلاش بیشتر ضمن رشد و توسعه همه جانبه در سطح روستاها به کاهش بسیاری از مشکلات شهرها کمک خواهد شد و این امر با تلاش و جدیت بیشتر مدیران در کنار راهکارهای نخبگان شتاب بیشتری می گیرد / ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=8157

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *