×

فرماندار شفت: آسیب‌های اجتماعی باید در دانشگاه‌ها تبیین شود

 • کد نوشته: 23512
 • ۱۳۹۶-۰۷-۲۱
 • 80 بازدید
 • ۰
 • فرماندار شفت با اشاره به اینکه آسیب‌های اجتماعی باید در دانشگاه‌ها تبیین شود، خاطرنشان کرد: امروزه مواد مخدر به صورت کالایی لوکس بین دانشجویان و دانش‌آموزان توزیع می‌شود و سن ابتلا به اعتیاد در کشور به ۱۲ سال رسیده است. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» محمدرضا محسنی در جمع دانشجویان جدید دانشگاه پیام‌نور […]

  فرماندار شفت: آسیب‌های اجتماعی باید در دانشگاه‌ها تبیین شود
 • فرماندار شفت با اشاره به اینکه آسیب‌های اجتماعی باید در دانشگاه‌ها تبیین شود، خاطرنشان کرد: امروزه مواد مخدر به صورت کالایی لوکس بین دانشجویان و دانش‌آموزان توزیع می‌شود و سن ابتلا به اعتیاد در کشور به ۱۲ سال رسیده است.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» محمدرضا محسنی در جمع دانشجویان جدید دانشگاه پیام‌نور این شهرستان با اشاره به اینکه آموزش و پرورش و دانشگاه منشا تغییر و تحولات اجتماعی در جامعه است، اظهار کرد: فارغ‌التحصیلان دانشگاهی یکی از بزرگترین سرمایه‌های اجتماعی کشور محسوب می‌شوند .

  وی با بیان اینکه بسیاری از دانشجویان پس از اتمام تحصیلات نمی‌توانند وارد بازار کسب و کار شوند، افزود: آموزش مهارت‌های شغلی در مراکز آموزش عالی سبب اتصال بازار کار و دانشگاه‌ها می‌شود .

  فرماندار شفت به وضعیت دانشگاه پیام‌نور شفت نیز اشاره و تصریح کرد: ایجاد نشاط معنوی با بهره‌گیری از ظرفیت دانشجویان این مرکز با برنامه‌ریزی بهتر محقق خواهد شد .

  نماینده عالی دولت در شفت با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه، گفت: کرسی‌های آزاداندیشی موقعیت مناسبی برای تبیین اندیشه دانشجویان در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است که باعث می‌شود؛ قشر دانشجویان آینده قدرت تجزیه و تحلیل در حوزه‌های مختلف را داشته باشند .

  محسنی بر ساماندهی رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام‌نور و به کارگیری اساتید مجرب در این مرکز تاکید کرد و افزود: برای جذب دانشجویان بیشتر باید تمهید مقدمات شود و به رشته‌های فنی و مهندسی توجه بیشتری شود .

  وی با اشاره به اینکه آسیب‌های اجتماعی باید در دانشگاه‌ها تبیین شود، خاطرنشان کرد: امروزه مواد مخدر به صورت کالایی لوکس بین دانشجویان و دانش‌آموزان توزیع می‌شود و سن ابتلا به اعتیاد در کشور به ۱۲ سال رسیده است .

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=23512

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *