×

فرماندار لاهیجان: امسال بالغ بر ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر به لاهیجان سفر کردند

 • کد نوشته: 13329
 • ۱۳۹۵-۱۲-۲۳
 • 144 بازدید
 • ۰
 • فرماندار لاهیجان با بیان اینکه از اول فروردین سال ۹۵ لغایت ۱۵ اسفند، ۲ میلیون و ۵۹۰ هزار نفر به شهرستان لاهیجان آمدند، گفت: در سال ۹۶ تعداد مسافرانی که به لاهیجان سفر می کنند بیشتر خواهد شد. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»،سید محمد احمدی در نشست هماهنگی مسئولان ستاد تنظیم بازار و […]

  فرماندار لاهیجان: امسال بالغ بر ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر به لاهیجان سفر کردند
 • فرماندار لاهیجان با بیان اینکه از اول فروردین سال ۹۵ لغایت ۱۵ اسفند، ۲ میلیون و ۵۹۰ هزار نفر به شهرستان لاهیجان آمدند، گفت: در سال ۹۶ تعداد مسافرانی که به لاهیجان سفر می کنند بیشتر خواهد شد.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»،سید محمد احمدی در نشست هماهنگی مسئولان ستاد تنظیم بازار و واحدهای خدماتی، گردشگری و اصناف شهرستان لاهیجان، ضمن تقدیر و تشکر از حضور ارزشمند اتحادیه ها و صنوف مختلف، اظهار کرد: مهمترین مسئله ای که پیش رو داریم، فرارسیدن عید نوروز ۹۶ است و شهرستان لاهیجان هم میزبان بسیاری از گردشگران و مسافرانی خواهد بود که استان گیلان را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده اند و این یک فرصت برای رونق اقتصادی شهرستان می باشد چرا که در لاهیجان در طول تعطیلات نوروز اغلب مسافران اقامت می کنند.

  فرماندار لاهیجان افزود:باید فضایی را ایجاد کنیم که مسافران و مهمانان شهرستان لاهیجان خاطره خوبی را از حضور در این شهرستان داشته باشند و این نوعی مدیریت است که باعث رونق اقتصاد شهرستان خواهد شد.

  وی تصریح کرد:طبق آمار رسمی از اول فروردین سال ۹۵ لغایت ۱۵ اسفند، ۲ میلیون و ۵۹۰ هزار نفر به شهرستان لاهیجان آمدند و قطعا در سال ۹۶ تعداد مسافرانی که به لاهیجان سفر می کنند بیشتر خواهد شد و این میسر نمی شود مگر اینکه مسئولین خدمات شبانه روزی و درخور مهمانان عزیز این شهرستان ارایه دهند.

  این مقام مسئول گفت:باید در حد و اندازه نام لاهیجان خدمات ارائه دهیم. برای ارائه خدماتی درخور مهمانان شهرستان باید صبور باشیم و به مهمانانمان نوروزی بهترین خدمات را ارائه کنیم.

  وی افزود:عملکرد خوب ما باعث شده تا این میزان جمعیت به شهرستان لاهیجان بیایند. قطعا اگر نتوانیم خوب و به موقع خدمات دهیم و شور و نشاط را در شهرستان ایجاد کنیم، مردم از جای جای میهن اسلامی لاهیجان را به عنوان مقصد خود انتخاب نمی کردند.

  احمدی گفت:تمام تلاشمان این است که نوروز متفاوتی را داشته باشیم؛ نوروزی بهتر، باطراوت تر و شاداب تر چرا که به یک رویداد بزرگ و سرنوشت ساز یا همان انتخابات اردیبهشت ماه سال ۹۶ نیز نزدیک می شویم.

  نماینده دولت در لاهیجان یادآور شد:بازاریان از ابتدا در شکل گیری انقلاب اسلامی نقش به سزایی را ایفا کردند و امروز هم این حضور پرشکوه مصداق همان روز هاست که باید دوباره دست به دست هم دهیم همتی تازه کنیم و مهمترین رخداد آغاز سال جدید را که انتخابات ریاست جمهوری و شوراها می باشد رنگ و بویی مردمی ببخشیم، رنگ و بویی که نشانه از رضایت مردم دارد نه گرانی ها و تنش های کسانی که می خواهند انتخابات پیش رو را به کام مردم تلخ کنند.

  وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه انتخابات یکی از ارکان مهم نظام مردم سالاری دینی است، افزود: انتخابات در کشور عزیز ایران در همه برهه‌ها از اهمیت خاصی برخوردار است، تفاوت ویژه ای که انتخابات سال ۹۶ دارد این است که دشمنان بیش از پیش به دنبال سوء تبلیغات علیه نظام جمهوری اسلامی هستند، اما مردم روز ۲۹ اردیبهشت سال ۹۶ درس خوبی به مخالفان خواهند داد.

  فرماندار لاهیجان اظهار کرد:مقام معظم رهبری تکلیفی بر دوشمان گذاشتند که از همه ظرفیت ها برای جلب اعتماد مردم و افزایش مشارکت مردم در انتخابات استفاده شود تا مردم با اعتماد پای صندوق رای بروند و فرد اصلح را انتخاب نمایند.

  احمدی با بیان اینکه هدف ما جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است، خاطرنشان کرد: مردم به فرد اصلح که خود انتخاب می کنند رای خواهند داد و ما نیز سلامت انتخابات را تضمین می کنیم چرا که قانون مدار هستیم و بر اساس اختیارات قانونی و با تمام ظرفیت ها و توان قانونی خود انتخابات را برگزار خواهیم کرد.

  وی عنوان کرد: نباید اینطور تصور کرد که اگر من یک نفر رای ندهم چه اتفاقی خواهد افتاد، بلکه باید باور داشته باشیم که حتی یک رای مردم نیز می تواند سرنوشت را عوض کند و در مشارکت مردم به رای تک تک مردم نیاز داریم.

  نماینده دولت در لاهیجان افزود: ما امانتدار مردم هستیم و این امانت که خون بهای خون هزاران شهید جمهوری اسلامی ایران می باشد به ما سپرده شده است و می بایست این امانت داری را به اثبات رساند و اعتماد مردم را جلب کرد.

  وی اضافه کرد: انتخابات را مردم انجام می دهند چرا که تشکیلاتی در قانون پیش بینی شده است به نام هیئت اجرایی که متشکل از مردم است و فرماندار هم در کنار مردم به عنوان مسئول هیئت اجرایی قرار می گیرد و انجام وظیفه می کند و در کنار ما هم عزیزانی هستند به اسم هیئت نظارت که این دو در کنار هم انتخابات را برگزار می کنند و این یکی از زیباترین جلوه های مردم سالاری دینی است.

  احمدی ادامه داد: برگزاری یک انتخابات خوب بستری می خواهد و زمینه آن این است که مردم احساس مسئولیت کنند و قدر یک رای خود را بدانند.

  فرماندار شهرستان لاهیجان یکی از موضوعات ضد اخلاق در انتخابات را استفاده از تخریب به جای رقابت و قانون گریزی دانست و گفت: ما مصمم هستیم که یک انتخابات سالم را برگزار کنیم و از تمام ظرفیت های قانونی خود در این راستا استفاده خواهیم کرد و به هیچ کس اجازه نمی دهیم که در برابر قانون بیاستد. هم از حقوق مردم و هم از حقوق کاندیداهای انتخابات دفاع خواهیم کرد.

  وی خاطرنشان کرد: توصیه ما این است به جای تخریب یکدیگر، کاندیداها برنامه های خود را به مردم ارائه دهند و مردم را با برنامه های خود مجذوب کنند و قطعا مردم به این برنامه ها و عملکرد ها نگاه خواهند کرد.

  نماینده دولت در لاهیجان تصریح کرد: بنا به فرمان مقام معظم رهبری و تاکید رئیس جمهور قانون سرلوحه همه کار های ما است لذا ما مصمم هستیم که یک انتخابات سالم برگزار کنیم و برای به ثمر رسیدن این امر از همه ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد تا مردم با آرامش در اردیبهشت ۹۶ حماسه ای دیگر بیافرینند.

  وی گفت: مقام معظم رهبری می فرمایند که معنای وفاق این نیست که گروه ها و تشکیلات و جناح های گوناگون اعلام انحلال کنند، بلکه معنای وفاق و همدلی این است که نسبت به هم خوشبین باشیم، همدیگر را تحمل کنیم، در جهت رسیدن به اهداف عالی به یکدیگر کمک کنیم و از ایجاد تشنج و درگیری بپرهیزیم.

  احمدی افزود: با وجود اینکه سه سال و چند ماه از عمر دولت تدبیر و امید می گذرد عده ای هنوز نپذیرفته اند که قدرت منتقل شده است و نپذیرفته اند که دولت به رای و خواسته مردم تغییر کرد. همه اتفاقات بدی را که پیش تر رخ داده از دولت یازدهم طلب می کنند، گاها نقد های غیر منصافه و تخریب ها جایگزین نقد ها شده است.

  فرماندار لاهیجان تصریح کرد: این مردم هستند که رای می دهند و دولت را انتخاب می کنند لذا انتخابات رقابت و نسبیت است حتی یک رای مردم نیز تاثیر دارد، مردم عملکرد ها را نگاه می کنند نباید غیر منصفانه نقد کرد.

  نماینده دولت در لاهیجان افزود: گاها غیر منصفانه از برجام نقد می کنند، یعنی برجام هیچ منفعتی برای نظام جمهوری اسلامی ایران نداشته است؟ اگر نقدی انجام می شود باید منصفانه باشد و خداوند را در نظر بگیریم، دومین هواپیما بعد از سال ها تحریم وارد کشور شد، هواپیمایی که حتی پول آن را نیز دولت نمی دهد و از محل درآمد های شرکت هواپیمایی پرداخت می شود.

  احمدی تاکید کرد: همانطور که گفتیم مشارکت مردم مورد انتظار رهبر معظم انقلاب و نظام است. همه ما باید تلاش کنیم که مردم پای صندوق های رای بیایند و یک بار دیگر دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را مایوس کنند و انقلاب اسلامی قدرتمند ما روز به روز قدرتمند تر شود.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13329

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *