×

فرماندار لاهیجان: جمهوری اسلامی ایران براساس نظر مردم شکل گرفته است

 • کد نوشته: 13765
 • ۱۳۹۵-۱۲-۳۰
 • 80 بازدید
 • ۰
 • فرماندار لاهیجان تصریح کرد: از بدو انقلاب اسلامی تا به امروز در جمهوری اسلامی ایران همه موضوعات و مسائل با نظر مردم بوده است و این مظهر مردم سالاری دینی می باشد. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»،مهندس سید محمد احمدی در جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان لاهیجان، […]

  فرماندار لاهیجان: جمهوری اسلامی ایران براساس نظر مردم شکل گرفته است
 • فرماندار لاهیجان تصریح کرد: از بدو انقلاب اسلامی تا به امروز در جمهوری اسلامی ایران همه موضوعات و مسائل با نظر مردم بوده است و این مظهر مردم سالاری دینی می باشد.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»،مهندس سید محمد احمدی در جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان لاهیجان، ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه(س) و میلاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و تبریک فرا رسیدن سال نو، اظهار کرد: امیدوارم سال ۱۳۹۶ سالی خوش و پر از خیر و برکت برای ایرانیان، مسلمانان و مردم باشد.

  وی با اشاره به سخنان امام(ره) مبنی بر اینکه انتخابات در انحصار هیچ کس اعم از روحانیون، احزاب و… نیست، افزود: انتخابات برای همه مردم است و مردم سرنوشت خودشان دست خودشان است. میزان رای ملت خواهد بود و بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است.

  نماینده دولت در شهرستان لاهیجان تصریح کرد: از بدو انقلاب اسلامی تا به امروز در جمهوری اسلامی ایران همه موضوعات و مسائل با نظر مردم بوده است و این مظهر مردم سالاری دینی می باشد.

  احمدی خاطرنشان کرد: خداوند را شاکریم که این توفیق امروز نصیب من و شما شده است که بر اساس قانون در امر برگزاری انتخابات و نظارت امانت دار رای مردم خواهیم بود. امروز از میان ۳۰ نفر از معتمدین و چهره های شناخته شده شهرستان، افرادی بر اساس رای گیری میان خودشان انتخاب شدند که از معتمدین مردم شهرستان هستند و فرایند انتخابات که از چند روز قبل به صورت رسمی آغاز شده توسط این معتمدین برگزار خواهد شد.

  فرماندار لاهیجان متذکر شد: وظایف هیات اجرایی و هیات نظارت مشخص است و ما نیز بنا داریم انتخاباتی را برگزار کنیم که در وحله اول منویات رهبر معظم انقلاب و ولی امر مسلمین یعنی مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات برآورده شود و مردم پای صندوق های رای بیایند.

  وی عنوان کرد: ما و هشت فرد انتخاب شده و همچنین دو عضو اداری هیات اجرایی با کمک یکدیگر هدفمان این است که انتخاباتی با شکوه، با نشاط، سالم و با حضور حداکثری مردم را در لاهیجان رغم بزنیم.

  به گزارش گیل و دیلم، در این انتخابات، هشت تن از اعضای اصلی هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان لاهیجان انتخاب شدند.

  بهرام بهروزی، میرهادی جلالی، مهرانگیز جعفری، میراسماعیل علوی، محمد کریمی، مهدی مهدی پور، نگار نادری و مهرداد محمدی با رای مخفی و اکثریت نسبی به عنوان هشت عضو اصلی هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان لاهیجان انتخاب شدند.

  همچنین اعضای علی البدل هیات اجرایی علی ظهیری، بهمن کنعانی، حسن شکری، اصلان پیش بهار و جلیل آقا بیگی می باشند.
  منبع:ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13765

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *