×

فرماندار لاهیجان خبر داد: رشد ۳ درصدی نام نویسی از داوطلبان شورای شهر و روستا در لاهیجان

 • کد نوشته: 14179
 • ۱۳۹۶-۰۱-۰۸
 • 150 بازدید
 • ۰
 • فرماندار لاهیجان اظهار کرد: طی هفت روز از ثبت نام داوطلبین شوراهای شهر و روستا، تعداد یک هزار و ۲۳۰ نفر با مراجعه به فرمانداری و بخشداری های مرکز و رودبنه ثبت نام کردند. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» مهندس سید محمد احمدی با اشاره به آخرین آمار ثبت ‌نام کنندگان انتخابات شوراهای […]

  فرماندار لاهیجان خبر داد: رشد ۳ درصدی نام نویسی از داوطلبان شورای شهر و روستا در لاهیجان
 • فرماندار لاهیجان اظهار کرد: طی هفت روز از ثبت نام داوطلبین شوراهای شهر و روستا، تعداد یک هزار و ۲۳۰ نفر با مراجعه به فرمانداری و بخشداری های مرکز و رودبنه ثبت نام کردند.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» مهندس سید محمد احمدی با اشاره به آخرین آمار ثبت ‌نام کنندگان انتخابات شوراهای شهر و روستای شهرستان لاهیجان، اظهار کرد: طی هفت روز از ثبت نام داوطلبین شوراهای شهر و روستا، تعداد یک هزار و ۲۳۰ نفر با مراجعه به فرمانداری و بخشداری های مرکز و رودبنه ثبت نام کردند.

  فرماندار لاهیجان افزود: از این تعداد ۹۱ نفر در شهر لاهیجان، ۷۹۲ نفر در بخش مرکزی، ۱۶ نفر در شهر رودبنه و ۳۳۱ نفر در بخش رودبنه ثبت ‌نام کردند.

  وی عنوان کرد: میزان ثبت ‌نام کنندگان نسبت به سال ۹۲، ۳ درصد افزایش داشته و از این میان یک هزار و ۱۸۱ نفر مرد و ۴۷ نفر زن می باشند.

  مقام عالی دولت در شهرستان لاهیجان ضمن پاسداشت آرمان های انقلاب، اقتدار، وحدت و صلابت ایران اسلامی، از مردم شهرستان لاهیجان دعوت کرد تا همگام با سایر ملت بزرگ ایران عزیزمان حماسه دیگری را در اردیبهشت ۹۶ به رخ جهانیان بکشند.
  منبع:ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=14179

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *