×

فرماندار لاهیجان: مسافران لاهیجان باید خدمات شایسته ای را دریافت کنند | ملت ایران سرنوشتش را خود تعیین می کند | سال آینده ملت ایران باید حماسه دیگری خلق کند

 • کد نوشته: 13605
 • ۱۳۹۵-۱۲-۲۷
 • 172 بازدید
 • ۰
 • فرماندار لاهیجان با اشاره به حماسه بزرگ انتخابات در سال آینده گفت: سال ۱۳۹۶ قرار است که حماسه دیگری را خلق کنیم و یک بار دیگر با مشارکت و حضور حداکثری خود همه محاسبات و برنامه ریزی های دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران را بر هم بزنیم. به گزارش«پایگاه خبری گیل و دیلم» به […]

  فرماندار لاهیجان: مسافران لاهیجان باید خدمات شایسته ای را دریافت کنند | ملت ایران سرنوشتش را خود تعیین می کند | سال آینده ملت ایران باید حماسه دیگری خلق کند
 • فرماندار لاهیجان با اشاره به حماسه بزرگ انتخابات در سال آینده گفت: سال ۱۳۹۶ قرار است که حماسه دیگری را خلق کنیم و یک بار دیگر با مشارکت و حضور حداکثری خود همه محاسبات و برنامه ریزی های دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران را بر هم بزنیم.

  به گزارش«پایگاه خبری گیل و دیلم» به نقل از روابط عمومی فرمانداری لاهیجان؛ همایش مشارکت حداکثری با حضور مدیرکل بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گیلان، مشاور استاندار گیلان و دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهرستان لاهیجان برگزار شد.

  سید محمد احمدی در این همایش گفت: سال ۱۳۹۵ سال سختی برای دهیاران و شوراهای اسلامی لاهیجان بود و در حوزه مدیریت شهرستان، مشکلات و حوادثی مانند بحران برف رخ داد که با درایت، همدلی، تلاش و کوشش همه بویژه دهیاران و اعضا شوراهای روستا ها مدیریت شد و جا دارد از تک تک عزیزان و بزرگواران تشکر و قدردانی کنیم.

  وی با اشاره به نزدیکی به ایام تعظیلات نوروز و حضور مسافرین در شهرستان لاهیجان، اظهار داشت: نیاز است که تمهیداتی را بخشداران شهرستان با همیاری دهیاران و اعضای شوراهای روستا ها اندیشیده باشند تا علاوه بر شهر لاهیجان زیبایی های فضای روستایی شهرستان را نیز به مسافران معرفی کرده و گردشگران را مجذوب کنیم.

  احمدی افزود: یاید در یک فضای آرام، دوستی، فنی و حرفه ای به زیر ساخت های خود توجه کنیم، همه مسافرین و گردشگرانی که وارد لاهیجان می شوند باید خدمات شایسته ای را دریافت کنند و این بدون تلاش های پایه ای و تلاش های همه عزیزان حاضر در صحنه ممکن نیست.

  فرماندار لاهیجان با اشاره به حماسه بزرگ انتخابات در سال آینده گفت: سال ۱۳۹۶ قرار است که حماسه دیگری را خلق کنیم و یک بار دیگر با مشارکت و حضور حداکثری خود همه محاسبات و برنامه ریزی های دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران را بر هم بزنیم.

  نماینده دولت در شهرستان لاهیجان خاطرنشان کرد: براساس اصل ششم قانون اساسی ملت ایران سرنوشتش را خود تعیین می کند و این زیباترین تشبیه مردم سالاری دینی است و این ادعای واقعی و اثبات شده است و سال آینده، سالی است که ملت ایران باید حماسه دیگری خلق کند.
  احمدی یادآور شد: شرکت حداکثری و مشارکت آحاد ملت، موجب قوام نظام جمهوری اسلامی است.

  وی گفت: هنر انقلاب اسلامی این بوده که در طول چهار دهه هر سال تقریبا یک انتخابات را برگزار کرده و خداوند را شاکریم که در این نظام مقدس و در سایه ولایت توانسته ایم در برگزاری هرکدام از انتخابات ها برگ زرینی را به نظام مردم سالار خودمان بیافزاییم.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13605

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *