×

فرمانده انتظامی بندرانزلی مطرح کرد: بازداشت عامل تیراندازی در بندرانزلی

 • کد نوشته: 86695
 • ۱۴۰۱-۱۲-۰۵
 • 87 بازدید
 • ۰
 • فرمانده انتظامی بندرانزلی از دستگیری عامل تیراندازی در این شهرستان خبر داد. به گزارش گیل و دیلم ، سید مهدی نجفی‌پور با اشاره به تلاش‌های مجموعه انتظامی برای برقراری و ارتقاء نظم و امنیت در جامعه، اظهار کرد: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا […]

  فرمانده انتظامی بندرانزلی مطرح کرد: بازداشت عامل تیراندازی در بندرانزلی
 • فرمانده انتظامی بندرانزلی از دستگیری عامل تیراندازی در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش گیل و دیلم ، سید مهدی نجفی‌پور با اشاره به تلاش‌های مجموعه انتظامی برای برقراری و ارتقاء نظم و امنیت در جامعه، اظهار کرد: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا به پلیس کمک کنند.

  وی در ادامه افزود: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری و متعاقب آن تیراندازی با سلاح گرم، بلافاصله ماموران انتظامی به آدرس محل مورد نظر اعزام شدند.

  فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه پس از حضور پلیس در صحنه و اقدامات انجام شده عامل تیراندازی شناسایی و در مخفیگاه‌اش دستگیر شد، تصریح کرد: با تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، متهم به علت اختلافات شخصی به سمت یک شهروند تیراندازی کرده است.

  نجفی‌پور با اشاره به اینکه از متهم یک قبضه سلاح شکاری کشف شد، گفت: متهم ۳۱ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

  این مقام انتظامی در پایان با تاکید بر مقابله قاطعانه پلیس با مخلان نظم و امنیت عمومی از مردم خواست در صورت مشاهده اینگونه موارد، بلافاصله موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=86695

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *