×

فرمانده انتظامی گیلان خبر داد : آزادسازی ۱۵۰۰ مترمربع از اراضی ملی لاهیجان

 • کد نوشته: 89256
 • ۱۴۰۲-۰۳-۰۳
 • 67 بازدید
 • ۰
 • فرمانده انتظامی گیلان از رفع تصرف ۱۵۰۰ مترمربع از اراضی ملی در شهرستان لاهیجان خبر داد و گفت: ارزش این اراضی ۱۰۰ میلیارد ریال برآورد می شود. به گزارش گیل و دیلم ، سردار عزیزالله ملکی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با تاکید بر مبارزه جدی مجموعه انتظامی با متخلفان اقتصادی، زمین‌خواران و افرادی که به […]

  فرمانده انتظامی گیلان خبر داد : آزادسازی ۱۵۰۰ مترمربع از اراضی ملی لاهیجان
 • فرمانده انتظامی گیلان از رفع تصرف ۱۵۰۰ مترمربع از اراضی ملی در شهرستان لاهیجان خبر داد و گفت: ارزش این اراضی ۱۰۰ میلیارد ریال برآورد می شود.

  به گزارش گیل و دیلم ، سردار عزیزالله ملکی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با تاکید بر مبارزه جدی مجموعه انتظامی با متخلفان اقتصادی، زمین‌خواران و افرادی که به هر نحوی قصد تصرف اراضی ملی و طبیعی را دارند، اظهار کرد: این اقدام و برخورد با متخلفان به طور مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.

  وی در ادامه به دریافت خبری درخصوص تصرف اراضی ملی توسط فردی سودجو در منطقه بازکیاگوراب شهرستان لاهیجان و آغاز تحقیقات پلیس در این زمینه اشاره کرد و گفت: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان ضمن هماهنگی قضائی به همراه کارشناسان اداره منابع طبیعی و جهاد کشاورزی به محل اعلامی اعزام شدند.

  فرمانده انتظامی استان گیلان تصریح کرد: در بازدید از منطقه مورد نظر مشخص شد، فردی ۱۵۰۰ مترمربع از اراضی ملی را به تصرف خود درآورده و به صورت غیرقانونی آن را به وسیله سیم‌خاردار محصور کرده‌ است.

  ملکی از معرفی متهم ۵۸ ساله برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی خبر داد و بیان کرد: کارشناسان ارزش تقریبی این اراضی را ۱۰۰ میلیارد ریال برآورد کردند.

  وی افزود: با حکم قضائی و به استناد تبصره یک ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها و مراتع، کلیه آثار تجاوز جمع‌آوری و رفع تصرف انجام شد.

  فرمانده انتظامی گیلان حفظ و حراست از منابع طبیعی را وظیفه همگانی عنوان کرد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشابه، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=89256

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *