×

فرمانده انتظامی گیلان: وجود کالاهای چینی و بی‌کیفیت، بی‌حرمتی به مردم ما است و برخی از مسئولان در مبارزه با قاچاق و سودجویان بی توجه هستند.

 • کد نوشته: 6437
 • ۱۳۹۵-۰۷-۱۴
 • 41 بازدید
 • ۰
 • سردار محمدرضا میرحیدری, ظهر امروز در همایش پلیس, امنیت و اصناف که در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیاء رشت برگزار شد، اظهار داشت: یاد و خاطره شهدای عرصه نظم وامنیت و ۴۴۴ شهید نیروی انتظامی گیلان را گرامی می‌داریم. فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه اصناف در دوران دفاع مقدس از جبهه‌های جنگ پشتیبانی […]

  فرمانده انتظامی گیلان: وجود کالاهای چینی و بی‌کیفیت، بی‌حرمتی به مردم ما است و برخی از مسئولان در مبارزه با قاچاق و سودجویان بی توجه هستند.
 • سردار محمدرضا میرحیدری, ظهر امروز در همایش پلیس, امنیت و اصناف که در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیاء رشت برگزار شد، اظهار داشت: یاد و خاطره شهدای عرصه نظم وامنیت و ۴۴۴ شهید نیروی انتظامی گیلان را گرامی می‌داریم.

  فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه اصناف در دوران دفاع مقدس از جبهه‌های جنگ پشتیبانی کردند، بیان کرد: اصناف در همه صحنه‌ها افتخار آفرینی کردند.

  وی با بیان اینکه یکی از اهداف پلیس این است که امنیت و آرامش به گونه‌ای فراهم شود که چرخ اقتصادی کشور بچرخد، مطرح کرد: اگر در چرخه اقتصاد جامعه اختلالی ایجاد شود در امنیت جامعه تاثیر منفی به وجود می‌آید.

  سردار میرحیدری تصریح کرد: اگر بستر برای حرکت مداوم و هوشمندانه در اصناف و اتحادیه‌ها فراهم نشود عواقب آن برای جامعه تاثیر منفی دارد.

  فرمانده انتظامی استان گیلان بیکاری را یکی از مهمترین دغدغه‌های جامعه امروز عنوان کرد و گفت: اکثر خانواده‌ها از بیکاری فرزندان خود رنج می‌برند و این رنج غیرقابل تحمل است.

  وی یکی از مأموریت‌های پلیس در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری را حمایت از اصناف و مبارزه با قاچاق عنوان کرد و گفت: وجود کالاهای چینی و بی‌کیفیت، بی‌حرمتی به مردم ما است و برخی از مسئولان در مبارزه با قاچاق و سودجویان بی توجه هستند.

  سردار میرحیدری با بیان اینکه از اصناف انتظار همکاری داریم، خاطرنشان کرد: اصناف برای پلیس یک سرمایه بزرگ هستند و عملکرد آنها در ارتباط با حفظ سلامت جامعه و امنیت اخلاقی بسیار تاثیرگذار است.

  وی هدف اصلی نظام استکباری را ضربه زدن به جمهوری اسلامی و مردم ایران عنوان کرد و گفت: امروزه دشمن با تغییر سبک زندگی جامعه به‌دنبال تغییر باور دینی مردم است و نباید به خواسته‌های دشمن تن دهیم.

  فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه امروزه دشمن به‌دنبال این است کرامت انسانی زن را زیر سؤال ببر،د مطرح کرد: نباید اجازه دهیم حریم زن شکسته شود و از زنان برای چرخه اقتصادی استفاده شود.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=6437

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *