Homeسیاسیفریدون عباسی: مردم...

فریدون عباسی: مردم ما بالقوه ثروتمند هستند؛ اگر این ثروت، خود را در رفاه جامعه نشان نداده تقصیر نظام نیست

نماینده مردم کازرون در مجلس بیان داشت: کشور و مردم ما بالقوه ثروتمند هستند و اگر این ثروت بالفعل نشده و خود را در رفاه جامعه نشان نداده تقصیر نظام جمهوری اسلامی نیست و این موضوع به جنگ اقتصادی دشمن باز می‌گردد.

به گزارش گیل و دیلم به نقل از ایرنا ، نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از نمایندگان با استفاده از تریبون مجلس کاستی های حوزه انتخابیه خود را در سال پایانی مجلس یازدهم بیان می کنند اما بیان کمبودها با نشان دادن اینکه ما فقیر و محروم هستیم، متفاوت است.

فریدون عباسی با اشاره به تذکرات شفاهی نمایندگان مجلس در مورد برخی کمبودها در حوزه‌های انتخابیه در صحن مجلس اظهار داشت: نمایندگان مرتب با استفاده از تریبون مجلس کاستی های حوزه انتخابیه خود را بیان می کنند، اما باید توجه داشت که بیان کمبودها با نشان دادن اینکه ما فقیر و محروم هستیم، متفاوت است.

نماینده مردم کازرون در مجلس بیان داشت: کشور و مردم ما بالقوه ثروتمند هستند و اگر این ثروت بالفعل نشده و خود را در رفاه جامعه نشان نداده تقصیر نظام جمهوری اسلامی نیست و این موضوع به جنگ اقتصادی دشمن باز می‌گردد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه جنگ اقتصادی فعلی کمتر از جنگ تحمیلی نیست، گفت: با وجود مشکلاتی که جنگ تحمیلی برای کشور درست کرد، اما در این نبرد شکست نخوردیم و مراحل ترقی را با اراده و عزم راسخ سپری کردیم.

عباسی با تاکید بر اینکه لزومی برای بیان ضعف‌های حوزه انتخابیه در تریبون مجلس وجود ندارد، اظهار داشت: باید داشته ها و نقاط قوت کشور را با صدای بلند اعلام کنیم لزومی ندارد که بخواهیم ضعف ها را فریاد بزنیم بجای این کار به دنبال حل مشکلات مردم باشیم.

وی افزود: مردم ما فهیم و صبور هستند و با درک شرایط جنگ اقتصادی برای توسعه و آبادانی کشور تلاش می کنند و مسئولان هم در این راستا باید خود را خادم ملت بدانند و در مقابل مردم پاسخگو باشند تا بتوانیم در این جنگ اقتصادی پیروز شویم .

عباسی وجود برخی کمبودها در کشور را ناشی از عقب ماندگی تاریخی انباشته شده عنوان کرد و بیان داشت: برخی تحولات در طول تاریخ ایران منجر به عقب افتادگی کشور شد اما با پیروزی انقلاب اسلامی نهضتی به راه افتاد که امکانات از جمله برق، آب، تلفن و گاز را به نقاط دور دست کشور برد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: فعالیت های خوبی در کشور صورت گرفته و این رشد سریع سبب شده تا امروز کمبودهایی در حوزه برق داشته باشیم هرچند می توانیم روزانه ۷۰ هزار مگاوات برق تولید کنیم.

نماینده مردم کازرون در مجلس افزود: دولت های مختلف در جمهوری اسلامی با تفکر مختلف اقتصادی در جهت پیشرفت کشور اقدامات ماندگاری انجام دادند اگرچه نقاط ضعفی هم بوده است اما همه در تلاشند تا مشکلات رفاهی مردم حل شود و مردم ما با سطح رفاه مناسب زندگی کنند

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ماهیگیری روزنامه اصولگرا از مصاحبه تحریف شده کرباسچی / او از انتخاب یک زن به عنوان رئیس جبهه اصلاحات ناراضی است!

روزنامه جوان در یادداشتی به مصاحبه کرباسچی درباره انتخاب آذر منصوری به عنوان ریاست جبهه اصلاحات پرداخته است آنهم در شرایطی که کرباسچی از تحریف اظهاراتش در این گفتگو روایت کرده است. به گزارش گیل و دیلم ، در ادامه...

آقای رئیسی! به جای این همه سختی سفر برای خود و خانواده و این همه سخنرانی اگر یک تحریم لغو می‌شد، سودمندتر نبود؟

گیل و دیلم | اعتماد نوشت: نقدوبررسی سخنان آقای رییسی در مجمع عمومی سازمان ملل محل نیاز و ضرورت نیست چراکه تاکید بر مواضع جمهوری اسلامی بود و این معانی تاکنون با لحن و ادبیات مختلف از انواع تریبون‌های...

عصبانیت شدید روزنامه اصولگرا از انتصاب وزیر روحانی به عنوان قائم مقام وزیر رئیسی

روزنامه اصولگرای جوان از انتصاب خاوازی، وزیر دولت قبل به عنوان قائم مقام محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی عصبانی شد. به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه جوان در این باره نوشت: با توجه به عملکرد ضعیف خاوازی در دوره وزارتش...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.