×

فریدون عباسی: مردم ما بالقوه ثروتمند هستند؛ اگر این ثروت، خود را در رفاه جامعه نشان نداده تقصیر نظام نیست

 • کد نوشته: 91076
 • ۱۴۰۲-۰۵-۰۶
 • 130 بازدید
 • ۰
 • نماینده مردم کازرون در مجلس بیان داشت: کشور و مردم ما بالقوه ثروتمند هستند و اگر این ثروت بالفعل نشده و خود را در رفاه جامعه نشان نداده تقصیر نظام جمهوری اسلامی نیست و این موضوع به جنگ اقتصادی دشمن باز می‌گردد. به گزارش گیل و دیلم به نقل از ایرنا ، نماینده مردم کازرون […]

  فریدون عباسی: مردم ما بالقوه ثروتمند هستند؛ اگر این ثروت، خود را در رفاه جامعه نشان نداده تقصیر نظام نیست
 • نماینده مردم کازرون در مجلس بیان داشت: کشور و مردم ما بالقوه ثروتمند هستند و اگر این ثروت بالفعل نشده و خود را در رفاه جامعه نشان نداده تقصیر نظام جمهوری اسلامی نیست و این موضوع به جنگ اقتصادی دشمن باز می‌گردد.

  به گزارش گیل و دیلم به نقل از ایرنا ، نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از نمایندگان با استفاده از تریبون مجلس کاستی های حوزه انتخابیه خود را در سال پایانی مجلس یازدهم بیان می کنند اما بیان کمبودها با نشان دادن اینکه ما فقیر و محروم هستیم، متفاوت است.

  فریدون عباسی با اشاره به تذکرات شفاهی نمایندگان مجلس در مورد برخی کمبودها در حوزه‌های انتخابیه در صحن مجلس اظهار داشت: نمایندگان مرتب با استفاده از تریبون مجلس کاستی های حوزه انتخابیه خود را بیان می کنند، اما باید توجه داشت که بیان کمبودها با نشان دادن اینکه ما فقیر و محروم هستیم، متفاوت است.

  نماینده مردم کازرون در مجلس بیان داشت: کشور و مردم ما بالقوه ثروتمند هستند و اگر این ثروت بالفعل نشده و خود را در رفاه جامعه نشان نداده تقصیر نظام جمهوری اسلامی نیست و این موضوع به جنگ اقتصادی دشمن باز می‌گردد.

  عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه جنگ اقتصادی فعلی کمتر از جنگ تحمیلی نیست، گفت: با وجود مشکلاتی که جنگ تحمیلی برای کشور درست کرد، اما در این نبرد شکست نخوردیم و مراحل ترقی را با اراده و عزم راسخ سپری کردیم.

  عباسی با تاکید بر اینکه لزومی برای بیان ضعف‌های حوزه انتخابیه در تریبون مجلس وجود ندارد، اظهار داشت: باید داشته ها و نقاط قوت کشور را با صدای بلند اعلام کنیم لزومی ندارد که بخواهیم ضعف ها را فریاد بزنیم بجای این کار به دنبال حل مشکلات مردم باشیم.

  وی افزود: مردم ما فهیم و صبور هستند و با درک شرایط جنگ اقتصادی برای توسعه و آبادانی کشور تلاش می کنند و مسئولان هم در این راستا باید خود را خادم ملت بدانند و در مقابل مردم پاسخگو باشند تا بتوانیم در این جنگ اقتصادی پیروز شویم .

  عباسی وجود برخی کمبودها در کشور را ناشی از عقب ماندگی تاریخی انباشته شده عنوان کرد و بیان داشت: برخی تحولات در طول تاریخ ایران منجر به عقب افتادگی کشور شد اما با پیروزی انقلاب اسلامی نهضتی به راه افتاد که امکانات از جمله برق، آب، تلفن و گاز را به نقاط دور دست کشور برد.

  این نماینده مجلس تاکید کرد: فعالیت های خوبی در کشور صورت گرفته و این رشد سریع سبب شده تا امروز کمبودهایی در حوزه برق داشته باشیم هرچند می توانیم روزانه ۷۰ هزار مگاوات برق تولید کنیم.

  نماینده مردم کازرون در مجلس افزود: دولت های مختلف در جمهوری اسلامی با تفکر مختلف اقتصادی در جهت پیشرفت کشور اقدامات ماندگاری انجام دادند اگرچه نقاط ضعفی هم بوده است اما همه در تلاشند تا مشکلات رفاهی مردم حل شود و مردم ما با سطح رفاه مناسب زندگی کنند

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=91076

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *