×

دکتر قربانی مطرح کرد: نمره قابل قبول دولت یازدهم در عرصه سیاست داخلی نسبت به دولت قبل

 • کد نوشته: 14168
 • ۱۳۹۶-۰۱-۰۸
 • 53 بازدید
 • ۰
 • نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس گفت: دولت یازدهم نسبت به ادوار گذشته و دولت های قبل توانست در عرصه سیاسی داخلی نمره قابل قبول تری را کسب کند. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نماینده آستانه اشرفیه،محمدحسین قربانی درباره عملکرد دولت یازدهم در عرصه سیاست داخلی کشور، […]

  دکتر قربانی مطرح کرد: نمره قابل قبول دولت یازدهم در عرصه سیاست داخلی نسبت به دولت قبل
 • نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس گفت: دولت یازدهم نسبت به ادوار گذشته و دولت های قبل توانست در عرصه سیاسی داخلی نمره قابل قبول تری را کسب کند.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نماینده آستانه اشرفیه،محمدحسین قربانی درباره عملکرد دولت یازدهم در عرصه سیاست داخلی کشور، گفت: یکی از اقدامات مثبت دولت یازدهم، بهبود روابط میان قوا به ویژه قوای مجریه و مقننه است و این رویکرد نسبت به دولت های گذشته بسیار مطلوب بوده است.

  نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رویکرد مثبت دولت یازدهم در حدود چهار سال اخیر موجب شده که یک آرامشی در فضای سیاسی و اقتصادی کشور ایجاد شود و این مسئله مسیر پیشرفت را برای کشور باز کرده است.

  وی گفت: قطعا عملکرد دولت ها در عرصه سیاسی داخلی مبتنی بر وضعیت عرصه منطقه ای و بین المللی است که دولت یازدهم در این دوره تنواست به خوبی این حوزه را نیز مدیریت کند.

  قربانی ادامه داد: از طرفی دولت در حوزه های معیشت، اشتغال و حتی اقتصاد مقاومتی توانسته اقدامات خوبی را رقم بزند و خوشبختانه دولت توانست با تدبیر و مدیریت از تنش های بیهوده سیاسی میان گروه ها و احزاب و جریان ها بکاهد.

  این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: دولت یازدهم نسبت به ادوار گذشته و دولت های قبل توانست در عرصه سیاسی داخلی نمره قابل قبول تری را کسب کند و این مسئله موجب خواهد شد که دولت در آینده به پیشرفت های چشمگیری دست پیدا کند.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: شرایط نامناسب اقتصادی، رکود و گرانی در آغاز دولت یازدهم زمینه را برای بروز دعوا و تنش های سیاسی فراهم کرده بود، اما خوشبختانه دولت به خوبی این حوزه را ساماندهی کرد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=14168

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *