×

لاهیجان شهرستان سبز شد

 • کد نوشته: 4294
 • ۱۳۹۵-۰۴-۲۷
 • 128 بازدید
 • ۰
 • به گزارش خبرگزاری گیل و دیلم مهندس ظهیری مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت:با اتمام گازرسانی به ۲۵ روستایآماده افتتاح شهرستان لاهیجان، هم اکنون ۱۰۰ درصد شهر و روستاهای شهرستان لاهیجان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و بزودی شاهد برگزاری جشن شهرستان سبز در لاهیجان خواهیم بود . مدیر عامل شرکت گاز استان […]

  لاهیجان شهرستان سبز شد
 • به گزارش خبرگزاری گیل و دیلم مهندس ظهیری مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت:با اتمام گازرسانی به ۲۵ روستایآماده افتتاح شهرستان لاهیجان، هم اکنون ۱۰۰ درصد شهر و روستاهای شهرستان لاهیجان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و بزودی شاهد برگزاری جشن شهرستان سبز در لاهیجان خواهیم بود .

  مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان افزود : با اتمام عملیات گاز رسانی و توسعه روستایی در شهرستان لاهیجان هم اکنون ۱۸۰ روستای دارای سکنه شهرستان لاهیجان از نعمت گاز برخوردار هستند و ضریب نفوذ گاز در بخش شهری و روستایی این شهرستان به ۱۰۰ درصد رسیده است .

  مهندس ظهیری افزود : برای گاز رسانی به ۹۰ روستای شهرستان لاهیجان طی ۱۸ ماه گذشته بیش از ۵۰۰ کیلومتر شبکه گذاری با اعتباری معادل ۴۰۰ میلیارد ریال انجام شده است .

  وی اظهار کرد : با اجرایی شدن بیش از ۱۳۵۰ کیلومتر شبکه گازدار و ۴۰ هزار انشعاب در شهرستان لاهیجان ، روزانه به بیش از ۷۲ هزار مشترک خانگی ، تجاری و صنعتی خدمات گاز رسانی ارائه می گردد .

  مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان در پایان با اشاره به ادامه اشتراک پذیری متقاضیان جدید گفت : تعداد مشترکین این شهرستان در چند ماه آینده به ۸۰ هزار مشترک خواهد رسید .

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=4294

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *