×

ماجرای خورده شدن جسدی در بیمارستان رازی رشت

 • کد نوشته: 7919
 • ۱۳۹۵-۰۹-۱۶
 • 82 بازدید
 • ۰
 • علی غفرانی امروز در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما مدعی شد که موش بخشی از گوش ها ، صورت و دستان خواهر ۴۹ ساله اش را که جمعه گذشته به علت بیماری در بیمارستان رازی رشت درگذشت خورده است. وی افزود : مسئولان بیمارستان رازی به علت کمبود کمد های مخصوص نگهداری جسد در سردخانه این […]

  ماجرای خورده شدن جسدی در بیمارستان رازی رشت
 • علی غفرانی امروز در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما مدعی شد که موش بخشی از گوش ها ، صورت و دستان خواهر ۴۹ ساله اش را که جمعه گذشته به علت بیماری در بیمارستان رازی رشت درگذشت خورده است.

  وی افزود : مسئولان بیمارستان رازی به علت کمبود کمد های مخصوص نگهداری جسد در سردخانه این بیمارستان ، جسد خواهرش را در کف زمین سردخانه گذاشته اند که این امر موجب شد که موش بخشی از جسد را زخمی و بخورد.

  شهروند رشتی با بیان اینکه جسد خواهرش بعد از طی مراحل قانونی دیروز دفن شد تصریح کرد : کارشناسان اداره کل پزشکی قانونی گیلان هم به مشکوک بودن زخم های صورت و دستان جسد خواهرم اذعان کردند.

  رئیس بیمارستان رازی رشت نیز امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت : تیم ویژه ای برای بررسی علل زخم های موجود در جسد زن ۴۹ ساله رشتی تشکیل شده است.

  دکتر دهنادی مقدم افزود : اظهار نظر در خصوص این مساله منوط به بررسی دقیق کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و پزشکی قانونی است.

  مدیرکل پزشکی قانونی هم با بیان اینکه زخم های موجود در صورت ، دستان و گوش های جسد این زن مشاهده شده و مشکوک است گفت : کارشناسان این اداره کل در حال بررسی موضوع هستند.

  مهدی قربانی افزود : صحت و یا عدم صحت ادعای خانواده زن فوت شده در خصوص حمله موش ها به جسد در مراجع قضایی ذیربط پیگیری خواهد شد.

   

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=7919

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *