×

مایلی کهن : باید چند تغییر در ورزشگاه تختی بندرانزلی ایجاد کرد

 • کد نوشته: 8993
 • ۱۳۹۵-۱۰-۱۷
 • 73 بازدید
 • ۰
 • سرمربی ملوان بندرانزلی با بیان اینکه با کمک مسئولان باید چند تغییر در ورزشگاه تختی بندرانزلی ایجاد کرد در مورد این ورزشگاه گفت: اکثر ورزشگاه‌های دنیا در مرکز شهر هستند همچنین ورزشگاه تختی نیازمند تعمیرات است. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم محمد مایلی کهن عصر امروز در کنفرانس خبری پس از بازی دو […]

  مایلی کهن : باید چند تغییر در ورزشگاه تختی بندرانزلی ایجاد کرد
 • سرمربی ملوان بندرانزلی با بیان اینکه با کمک مسئولان باید چند تغییر در ورزشگاه تختی بندرانزلی ایجاد کرد در مورد این ورزشگاه گفت: اکثر ورزشگاه‌های دنیا در مرکز شهر هستند همچنین ورزشگاه تختی نیازمند تعمیرات است.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم محمد مایلی کهن عصر امروز در کنفرانس خبری پس از بازی دو تیم ملوان بندرانزلی و آلومینیوم اراک در مورد بازی اظهار داشت: این بازی همانند بازی دور رفت در اراک بازی سختی برای ملوان بود.

  سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه بازی‌های دور برگشت بسیار سخت‌تر از دور رفت است در مورد بازی تیم آلومینیوم گفت: تیم آلومینیوم چند موقعیت خطرناک توانست در این بازی خلق کند اما بازیکنان ملوان از جان مایه گذاشتند.

  مایلی کهن با اشاره به اینکه فوتبال تبدیل به جنگ شده است افزود: در جامعه به گونه‌ای رفتار شده است که همه چیز را به‌صورت جنگ می‌بینیم و از فحش دادن به داور لذت می‌بریم.

  سرمربی ملوان با بیان اینکه اگر یکی از فحاشی‌های ورزشگاه به خود ما انجام شود واکنش افراد غیرقابل پیش بینی است توضیح داد: نباید این گونه رفتار شود که زن و بچه داور مورد اهانت قرار بگیرد تا تیم ما به پیروزی دست یابد.

  مایلی کهن با اشاره به اینکه بعضی از هواداران درست می‌گویند که من روانی هستم اظهار داشت: به‌دنبال پیروزی به هر قیمتی نیستیم و اگر روانی نبودم از راه غیرصحیح پولدار می‌شدم.

  سرمربی ملوان بندرانزلی با بیان اینکه با کمک مسئولان باید چند تغییر در ورزشگاه تختی بندرانزلی ایجاد کرد در مورد این ورزشگاه گفت: اکثر ورزشگاه‌های دنیا در مرکز شهر هستند همچنین ورزشگاه تختی نیازمند تعمیرات است.

  مایلی کهن با اشاره به اینکه ملوان در فصل نقل و انتقالات نیاز به بازیکن سرزن داشت در مورد وضعیت نقل و انتقالات ملوان بیان کرد: بازیکن مورد نظر باید از لحاظ کیفی در سطح مناسبی عمل کند/تسنیم

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=8993

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *