×

محمدرضا عارف : برای مردم خط و نشان نکشید، آن‌ها می‌توانند مسئولان را از عرش به فرش بکشانند

 • کد نوشته: 88046
 • ۱۴۰۲-۰۱-۲۱
 • 141 بازدید
 • ۰
 • رئیس بنیاد امید ایرانیان با اشاره به تجربیات شکست خورده درخصوص موضوع حجاب، خطاب به مسئولین گفت: برای مردم خط و نشان نکشید ،همین مردمی که مسئولان را به عرش می‌برند در صورت رویگردانی می توانند مسئولان را از عرش به فرش بکشانند . به گزارش گیل و دیلم به نقل ازاصلاحات نیوز؛ دیدار نوروزی […]

  محمدرضا عارف : برای مردم خط و نشان نکشید، آن‌ها می‌توانند مسئولان را از عرش به فرش بکشانند
 • رئیس بنیاد امید ایرانیان با اشاره به تجربیات شکست خورده درخصوص موضوع حجاب، خطاب به مسئولین گفت: برای مردم خط و نشان نکشید ،همین مردمی که مسئولان را به عرش می‌برند در صورت رویگردانی می توانند مسئولان را از عرش به فرش بکشانند .

  به گزارش گیل و دیلم به نقل ازاصلاحات نیوز؛ دیدار نوروزی دکتر محمدرضا عارف در دفتر مرکزی بنیاد امید ایرانیان برگزار شد.

  در این دیدار که جمعی از نمایندگان سابق مجلس ، استانداران دولت‌های اصلاحات و اعتدال ، مدیران دولت‌های پیشین ، اعضای شورای شهر پنجم ، فعالان سیاسی، دانشگاهیان وکنشگران مدنی حضور داشتند رئیس بنیاد امید ایرانیان طی سخنانی با تبریک سال جدید به وضعیت کشور اشاره کرد و گفت : همه خیرخواهان ایران دغدغه اصلی‌شان باید حفظ تمامیت ارضی کشورمان باشد و این مهم جز با همبستگی ملی محقق نمی‌شود.

  وی با اشاره به نقش و پیشتازی مردم در ۴ دهه گذشته خاطر نشان کرد: باید اعتراف کنیم که قدر مردم کشورمان که خالصانه در سخت‌ترین شرایط در عرصه‌های مختلف حضور داشتند ندانستیم و تاسف‌بارتر آنکه برای این مردم نجیب خط و نشان هم می‌کشند.

  برای مردم خط و نشان نکشید، همین مردمی که مسئولان را به عرش می‌برند در صورت رویگردانی می توانند مسئولان را از عرش به فرش بکشانند.
  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: باید بپذیریم که نسل جدید سبک زندگی متفاوتی را انتخاب کرده است و مقابله با این نسل و خط و نشان کشیدن برای آنها مطمئنا منجر به تعمیق شکاف‌ها می‌شود.

  وی تاکید کرد: در شرایط بد معیشتی مردم که این شرایط سخت به دلیل ناکارآمدی حاکمیت یکدست است ،مقابله با سبک زندگی بخشی از اقشار جامعه و استفاده از قوه قهریه نتیجه‌ای جز تشدید فضای دوقطبی در جامعه ندارد.

  شرایط سخت فعلی به دلیل ناکارآمدی حاکمیت یکدست است. حوادث تلخ سال گذشته باید تجربه ای برای مسئولان باشد که با قوه قهریه با موضوع حجاب برخورد نکنند.

  عارف با اشاره به تجربیات شکست خورده درخصوص موضوع حجاب ، گفت : حوادث تلخ سال گذشته باید تجربه‌ای برای همه بویژه مسئولان و نهادهای ذی‌ربط باشد که با قوه قهریه با موضوع حجاب برخورد نکنند که اینگونه برخوردها نتیجه عکس خواهد داد.

  وی با بیان اینکه مردم ایران حق بسیار بزرگی بر گردن همه مسئولان دارند، تاکید کرد: همین مردمی که مسئولان را به عرش می برند در صورت رویگردانی می توانند مسئولان را از عرش به فرش بکشانند .

  برچسب ها

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=88046

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *