×

محمدعلی ابطحی: حواستان باشد خالص‌سازی آنقدر سرعت نگیرد که چیزی برای خالص‌کردن باقی نماند!

 • کد نوشته: 92291
 • ۱۴۰۲-۰۶-۱۶
 • 82 بازدید
 • ۰
 • محمدعلی ابطحی در توییتی به اخراج اساتید واکنش نشان داد و آن را در ادامه پروژه خالص سازی دانست. به گزارش گیل و دیلم به نقل از اصلاحات نیوز؛ محمدعلی ابطحی، عضو مجمع روحانیون مبارز در مطلبی در واکنش به اخراج اساتید نوشت: واژه سازی آقای علی لاریجانی در کلمه خالص سازی معرکه بود. از […]

  محمدعلی ابطحی: حواستان باشد خالص‌سازی آنقدر سرعت نگیرد که چیزی برای خالص‌کردن باقی نماند!
 • محمدعلی ابطحی در توییتی به اخراج اساتید واکنش نشان داد و آن را در ادامه پروژه خالص سازی دانست.

  به گزارش گیل و دیلم به نقل از اصلاحات نیوز؛ محمدعلی ابطحی، عضو مجمع روحانیون مبارز در مطلبی در واکنش به اخراج اساتید نوشت:

  واژه سازی آقای علی لاریجانی در کلمه خالص سازی معرکه بود. از درون اصولگرایان و خودشان توانست بهترین واژگان را خلق کند و بهترین تعریف از وضع موجود ارایه دهد. همه در واژه خالص سازی می‌گنجد.

  آن چه در ابعاد مختلف در حال انجام است، خالص سازی حاکمیت است. حلقه برش خالص کردن چنان سرعت پیدا کرده که هم دور ریزش زیاد شده و هم خودمنبعی که در حال تراشیده شدن هست نازک شده.

  اخراج استادان دانشگاه، جایگزین‌های استادان با خالص شدگان، ورود فله‌ای نیرو‌های خالص شده به جای نیرو‌های کار بلد در ادارات. تمهیداتی که برای انتخابات در نظر گرفته اند؛ و خیلی چیز‌های دیگر.

  همه در واژه خالص سازی می‌گنجد. اما دوستان خالص ساز حواسشان باشد که این حلقه برش آن قدر سرعت نگیرد که چیزی برای خالص کردن باقی نماند. به خاطر خودتان میگویم. والا من که …

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=92291

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *