خانهسیاسیمحمودوند، نماینده مجلس:...

محمودوند، نماینده مجلس: با موضع گیری رهبری درباره مسمومیت ها، نفس سوپرانقلابی‌ها قطع شد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: طبق کار کارشناسی نباید تا الان تحت هر شرایطی پرونده مسمومیت دانش‌آموزان طول می‌کشید، حالا دوستان دلسوزی به این پرونده ورود کرده‌اند و به یاری خدا این پرونده به زودی حل و نتیجه به همه گفته می‌شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از ایلنا ، محمودوند درباره پیگیری مسمومیت دانش‌آموزان در مدارس کشور گفت: چند روز گذشته یک فرصتی پیش آمد تا از تریبون مجلس از دختر بچه‌‌های بی‌گناه و معصومی که مسموم می‌شوند دفاع کنم، تا آن لحظه خیلی‌ها به خاطر حمله سوپر انقلابی‌نماها صحبتی نکردند!

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس بیان کرد: گفتند چرا شما آمدید این حرف را زدید؟ خب من چرا حرف نزنم آقای حزب‌الهی‌نما؟ چون این رسانه‌ای می‌شود! خب تو آدم دروغگویی هستی، رسانه‌ای شدن چیست؟ دهه شصت هم این‌گونه نبود، دهه شصت هم اخبار رسانه‌ای می‌شد؛ درحال حاضر که ما اجماع رسانه‌ای درباره بحث مدارس داریم. نمی‌شود بنده نیایم و تذکر ندهم صرف یک حرف ابلهانه و بچگانه تو که پشتش جریان براندازی این کشور است.

وی درباره پیگیری مسمومیت دانش‌آموزان در کمیسیون متبوعش گفت: از آذرماه تا الان در حال تذکر دادن هستیم. به شخصه ده‌ها بار در کمیسیون امنیت گفتم. همان لحظه اول آقای ذوالنور گفتند که قضیه امنیتی است، بنده گفتم امنیتی است بسیاری حمله کردند که نه، چرا گفتید امنیتی است.

نماینده مردم خرم‌آباد خاطرنشان کرد: در مرحله اول ۳۵ دختر بچه معصوم، مظلوم و بی‌پناه، بی‌گناه مسموم شدند و افتادند کف کلاس شما با چه عقلی می‌گویید، این امنیتی نیست؟ نه یکبار، نه دو بار، این اتفاق بارها افتاد. در حال حاضر هم که یک مدرسه و دو مدرسه نیست، یک شهر و دو شهر نیست این مسئله کل کشور را گرفته است. تازه آن هم نه از امروز بلکه از مدت‌ها پیش این شروع شده است.

وی تاکید کرد: من رزمنده و خاک پای این مردم هستم و وفادارم و فدایی بودنم شعار نیست از ۱۳ سالگی تا ۱۸ سالگی در جبهه بودم و ۴ بار مجروح شدم و امروز اگر در مجلس درد و دل مردم را نگویم خائن هستم، هم به خودم خائن هستم هم به مردمم. بعد مشاهده می‌کنید فرصت‌طلب‌ها که رسانه هم در دست‌شان است یک حرف ناحقی می‌زنند در کل دنیا در بوق و کرنا می‌شود و یک بنده خدایی هم مانند آقای ذالنور موضعی می‌گیرد و سعی می‌کنند، سرکوبش کنند! اما خدا جای حق نشسته است و اگر به خاطر خدا حرفی می‌زنیم پس بدون شک پشتوانه ما خدا است، بدانید اگر همه کس را می‌توانید دور بزنید و فریب دهید خداوند را نمی‌شود فریب داد. ما روی این قضیه در حال کار کردن هستیم.

محمودوند یادآور شد: چند روز پیش به من حمله کردند که چرا گفتی؟ اما دیروز رهبر انقلاب موضع گرفتند که عاملان این کار باید به اشد مجازات برسند. مراجع قم همه موضع گرفتند آیت‌الله جوادی آملی، آیت‌الله نوری همدانی و آیت‌الله بیات زنجانی و سایر مراجع موضع گرفتند و من از همه مراجع و بزرگان برای این موضع‌گیری تشکر می‌کنم و سپاسگزار‌شان هستیم که اگر سربازی حرف حق می‌زند، حمایت می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: بالاترین حمایت هم موضع‌گیری رهبر انقلاب می‌شود. با حرف رهبر انقلاب و موضع‌گیری ایشان نفس سوپر انقلابی‌ها قطع شده است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره این‌که بعضی از نمایندگان اصلا وجود این اتفاق را کتمان می‌کردند، بیان کرد: یعنی چه که نیست؟ این حرف مثل این است که ۸۰ میلیون انسان را نادان فرض کنیم! که البته نادان خودت هستی. این حرف مانند این است که ۸۰ میلیون انسان را عافیت‌طلب و بزدل تصور کنی! بزدل خودت هستی. ما هدف‌مان این بود که بگوییم بزدل خودتان هستید و به لطف خداوند ثابت شد.

وی درباره این‌که مردم می‌پرسند چرا در موارد دیگر به سرعت عاملان یک اتفاق شناسایی و معرفی می‌شوند اما در این موضوع این اتفاق رخ نداده است، گفت: درد من همین بود که پشت تریبون تذکر دادم و برای همین رسماً در تریبون ملت ایران تذکر دادم که از آذرماه تا الان طول کشیده است. طبق کار کارشناسی نباید تا الان تحت هر شرایطی طول می‌کشید، حالا دوستان دلسوزی به این پرونده ورود کرده‌اند و به یاری خدا این پرونده به زودی حل و نتیجه به همه گفته می‌شود

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سیاستگذاران باید پوشش جدید خانم‌ها را بپذیرند/ اگر می‌خواهید عزتتان حفظ شود، نادیده بگیرید

قرایی مقدم جامعه شناس می‌گوید: نسل جدید دیگر نسل پیرویی نیست و باید نوع لباس پوشیدن آن‌ها و روسروی نداشتن آن‌ها را به عنوان بخشی از جامعه جدید پذیرفت و مسئولیان اگر نمی‌خواهند عزتشان از بین برود، این مسئله...

مدیرکل صمت گیلان خبر داد: پلمب ۵ واحد صنفی گیلان به علت عدم رعایت قانون حجاب

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از برخورد قاطع با بی‌حجابی در حوزه صنفی خبر داد و گفت: بیش از ۵ واحد صنفی در رشت به علت عدم رعایت عفاف و حجاب پلمب شدند. به گزارش گیل و دیلم...

هشدار حفاظت محیط زیست گیلان، خطر آتش سوزی در مناطق جنگلی و تالابی

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان از مردم و مسافران خواست از روشن کردن آتش در عرصه‌های طبیعی، نهم و دهم فروردین به دلیل وزش باد گرم خودداری کنند. به گزارش گیل و دیلم ،حمزه عشوری گفت : با توجه به...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.