×

مدیرعامل ارگان اطلاع رسانی دولت: قرار نیست تا ۱۰ سال آینده قیمت بنزین ثابت بماند!

 • کد نوشته: 91809
 • ۱۴۰۲-۰۵-۳۱
 • 120 بازدید
 • ۰
 • نادری، مدیر عامل ارگان رسمی اطلاع رسانی دولت سیزدهم گفت: قرار نیست تا ۱۰ سال آینده قیمت بنزین ثابت بماند.چرا مردم می‌پذیرند که قیمت آب معدنی به قیمت واقعی برسد؟ برای بنزین هم باید این موضوع پذیرفته شود و شفاف به مردم گفته شود که آیا قرار است این اتفاق بیفتد یا خیر؟ به گزارش […]

  مدیرعامل ارگان اطلاع رسانی دولت: قرار نیست تا ۱۰ سال آینده قیمت بنزین ثابت بماند!
 • نادری، مدیر عامل ارگان رسمی اطلاع رسانی دولت سیزدهم گفت: قرار نیست تا ۱۰ سال آینده قیمت بنزین ثابت بماند.چرا مردم می‌پذیرند که قیمت آب معدنی به قیمت واقعی برسد؟ برای بنزین هم باید این موضوع پذیرفته شود و شفاف به مردم گفته شود که آیا قرار است این اتفاق بیفتد یا خیر؟

  به گزارش گیل و دیلم به نقل از سایت دیده بان ایران؛ نادری، مدیر عامل رگان رسمی اطلاع رسانی دولت سیزدهم (ایرنا) گفت: یک بار با مردم در حوزه بنزین کار غیر شفاف انجام شد که این موضوع جبران نمی‌شود مگر با رفتار صادقانه؛ باید به مردم توضیح داده شود که قرار نیست تا ۱۰ سال آینده قیمت بنزین ثابت بماند.چرا مردم می‌پذیرند که قیمت آب معدنی به قیمت واقعی برسد؟ برای بنزین هم باید این موضوع پذیرفته شود و شفاف به مردم گفته شود که آیا قرار است این اتفاق بیفتد یا خیر؟

  اگر هم قرار نیست افزایش قیمت بنزین داشته باشیم باید صادقانه اعلام شود.

  این اصل لایتغیر نیست که مرتباً گفته شود قیمت بنزین قرار است تغییر نکند؛ اینکه برای مصرف بنزین سقف گذاشته شد باید به مردم توضیح داده می‌شد که این کار به علت افزایش مصرف ۶۰ تا ۷۰ درصدی بود.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=91809

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *