خانهاقتصادیمدیرعامل برق منطقه‌ای...

مدیرعامل برق منطقه‌ای گیلان خبر داد؛ تلاش برای عبور از پیک بار تابستان امسال در گیلان

مدیرعامل برق منطقه‌ای گیلان گفت: پروژه‌های مختلفی در بخش افزایش ظرفیت خطوط و پست‌ها طی سال جاری در حال اجرا است که می‌تواند در عبور موفق از پیک بار نقش بسزایی داشته باشند.

به گزارش گیل و دیلم ، بهمن داراب زاده صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: صنعت برق برای عبور از پیک بار، در تابستان و زمستان با مشکلات فراوانی رو به رو است که برای غلبه بر این مشکلات از راهکارهای مختلفی استفاده می‌کند.

وی افزود: به مدار آوردن نیروگاه‌ها و واحدهای نیروگاهی، حداکثر سازی استفاده از تولید مولدین مقیاس کوچک، اجرای طرح مدیریت مصرف در بخش‌های خانگی، تجاری، اداری و کشاورزی، جمع آوری مراکز غیر مجاز و توقف فعالیت مراکز مجاز استخراج رمز ارز در تابستان و … تدابیر و برنامه‌هایی است که برای عبور از پیک بار اجرا می‌شود.

مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان ادامه داد: پروژه‌های افزایش ظرفیت در بخش خطوط و پست‌های برق از جمله این کارها است تا بتوان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز مشترکان در پیک بار بود و پایداری شبکه برق را حفظ کرد.

داراب زاده اضافه کرد: در چند سال گذشته، صنعت برق کشور از نظر منابع مالی با محدودیت‌هایی رو به رو بود که اجرا و احداث پروژه‌های انتقال و فوق توزیع را در بخش‌های نیروگاه، خطوط و پست‌ها با چالش‌هایی رو به رو کرد که در این شرایط، پروژه‌های افزایش ظرفیت بسیار کارآمد و مناسب بود و با حداقل هزینه، نتایج مطلوب و خوبی را به همراه داشت و باعث بهبود وضعیت شبکه شد.

وی تصریح کرد: شبکه برق گیلان از نظر وضعیت بار در شرایط مناسبی قرار نداشت، به نحوی که بسیاری از خطوط و پست‌ها در وضعیت پرباری به سر می‌بردند که با اجرای پروژه‌های افزایش ظرفیت در بخش خطوط و پست‌ها، به وضعیت بهتری دست یافتیم.

مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: پروژه‌های مختلفی را در بخش افزایش ظرفیت خطوط و پست‌ها در سال جاری در حال اجرا هستیم که می‌توانند در عبور موفق از پیک بار سال، نقش بسزایی داشته باشند

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

مسعود پزشکیان، نماینده تبریز: حاکمیت در بحث حجاب دخالت نکند

نماینده تبریز در مجلس گفت: اصولا حاکمیت نباید در بحث حجاب دخالت کند. در قرآن هم توصیه حجاب به زنان مومن و همسران رسول خداست. مسعود پزشکیان، نماینده تبریز در مجلس در مورد لایحه عفاف و حجاب، گفت: رفتار انسان...

سیدحسن خمینی: ما «جمهوری اسلامی» هستیم؛ امارت اسلامی، خلافت اسلامی و حتی حکومت اسلامی نیستیم

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در دیدار اعضای ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) تأکید کرد: ما «جمهوری اسلامی» هستیم و امارت اسلامی، خلافت اسلامی و حتی حکومت اسلامی نیستیم. نتیجه انقلاب جمهوری اسلامی است و اگر به...

هشدار کوچکی نژاد نسبت به حذف ارز ٢٨۵٠٠ تومانی ؛ دوباره جهش قیمتی رخ می‌دهد | دو سال از عمر دولت گذشته نتیجه جراحی‌ها...

عضو کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: معتقدم دولت نباید به این شکل با ارز بازی می‌کرد اما اگر حالا بخواهد ارز ترجیحی را قطع کند باید منتظر جهش قیمتی هم باشد. به گزارش گیل و دیلم به نقل از...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.