×

مدیرعامل برق منطقه‌ای گیلان خبر داد؛ تلاش برای عبور از پیک بار تابستان امسال در گیلان

 • کد نوشته: 89159
 • ۱۴۰۲-۰۲-۳۱
 • 60 بازدید
 • ۰
 • مدیرعامل برق منطقه‌ای گیلان گفت: پروژه‌های مختلفی در بخش افزایش ظرفیت خطوط و پست‌ها طی سال جاری در حال اجرا است که می‌تواند در عبور موفق از پیک بار نقش بسزایی داشته باشند. به گزارش گیل و دیلم ، بهمن داراب زاده صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: صنعت برق برای عبور از پیک […]

  مدیرعامل برق منطقه‌ای گیلان خبر داد؛ تلاش برای عبور از پیک بار تابستان امسال در گیلان
 • مدیرعامل برق منطقه‌ای گیلان گفت: پروژه‌های مختلفی در بخش افزایش ظرفیت خطوط و پست‌ها طی سال جاری در حال اجرا است که می‌تواند در عبور موفق از پیک بار نقش بسزایی داشته باشند.

  به گزارش گیل و دیلم ، بهمن داراب زاده صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: صنعت برق برای عبور از پیک بار، در تابستان و زمستان با مشکلات فراوانی رو به رو است که برای غلبه بر این مشکلات از راهکارهای مختلفی استفاده می‌کند.

  وی افزود: به مدار آوردن نیروگاه‌ها و واحدهای نیروگاهی، حداکثر سازی استفاده از تولید مولدین مقیاس کوچک، اجرای طرح مدیریت مصرف در بخش‌های خانگی، تجاری، اداری و کشاورزی، جمع آوری مراکز غیر مجاز و توقف فعالیت مراکز مجاز استخراج رمز ارز در تابستان و … تدابیر و برنامه‌هایی است که برای عبور از پیک بار اجرا می‌شود.

  مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان ادامه داد: پروژه‌های افزایش ظرفیت در بخش خطوط و پست‌های برق از جمله این کارها است تا بتوان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز مشترکان در پیک بار بود و پایداری شبکه برق را حفظ کرد.

  داراب زاده اضافه کرد: در چند سال گذشته، صنعت برق کشور از نظر منابع مالی با محدودیت‌هایی رو به رو بود که اجرا و احداث پروژه‌های انتقال و فوق توزیع را در بخش‌های نیروگاه، خطوط و پست‌ها با چالش‌هایی رو به رو کرد که در این شرایط، پروژه‌های افزایش ظرفیت بسیار کارآمد و مناسب بود و با حداقل هزینه، نتایج مطلوب و خوبی را به همراه داشت و باعث بهبود وضعیت شبکه شد.

  وی تصریح کرد: شبکه برق گیلان از نظر وضعیت بار در شرایط مناسبی قرار نداشت، به نحوی که بسیاری از خطوط و پست‌ها در وضعیت پرباری به سر می‌بردند که با اجرای پروژه‌های افزایش ظرفیت در بخش خطوط و پست‌ها، به وضعیت بهتری دست یافتیم.

  مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: پروژه‌های مختلفی را در بخش افزایش ظرفیت خطوط و پست‌ها در سال جاری در حال اجرا هستیم که می‌توانند در عبور موفق از پیک بار سال، نقش بسزایی داشته باشند

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=89159

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *