خانهاقتصادیمدیرعامل شرکت گاز...

مدیرعامل شرکت گاز گیلان: میانگین مصرف روزانه گاز در گیلان به ۲۱ میلیون مترمکعب رسید

مدیرعامل شرکت گاز گیلان، میانگین مصرف روزانه گاز در استان گیلان طی دی ماه امسال را بیش از ۲۱ میلیون مترمکعب اعلام کرد و گفت: هرچقدر در بخش خانگی افزایش مصرف داشته باشیم، به ناچار باید صنایع را محدود کنیم.

به گزارش گیل و دیلم ، عیسی جمال نیکویی در گفت وگویی، با بیان اینکه میانگین مصرف روزانه گاز در استان گیلان طی دی ماه امسال بیش از ۲۱ میلیون مترمکعب بوده است، اظهار کرد: از این میزان مصرف، ۱۶ میلیون مترمکعب در بخش خانگی مصرف شده است.

وی افزود: در حال حاضر بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار مشترک گاز در گیلان داریم که بیش از یک میلیون از این تعداد را مشترکین بخش خانگی تشکیل می دهند.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان، با اشاره به برودت هوا طی روزهای پیش رو، تصریح کرد: مردم با پوشیدن لباس گرم و خاموش کردن وسائل گرمایشی برقی و گازی اضافه در خانه و پوشاندن پنجره ها با پرده های ضخیم به مدیریت مصرف گاز در استان کمک کنند.

جمال نیکویی، راه حل اصلی پایداری جریان گاز را رعایت دمای آسایش یعنی ۱۸ تا ۲۱ درجه سانتیگراد در خانه ها دانست و گفت: طی همکاری با رسانه ها برای نهادینه سازی فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در سطح جامعه تلاش می کنیم تا بتوانیم گاز را به خانه ها برسانیم.

وی حجم گاز تولیدی استان را ثابت دانست و خاطرنشان کرد: هرچقدر در بخش خانگی افزایش مصرف داشته باشیم، به ناچار باید صنایع را محدود کنیم لذا مشترکین با یک درجه کاهش دما در خانه ها به اشتغال زایی استان نیز کمک می کنند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سوددهی شرکت دخانیات بعداز ۳ سال با تلاش جهادی دکتر شیخان

گیل و دیلم | کسانی که دستی در علم مدیریت دارند متفق القول هستند که اگر زمانی مدیری آشنا به بدنه یک مجموعه، به مدیریت آن مجموعه منصوب شود به جهت آشنایی و احاطه فرد به تمام مسائل مجموعه،...

فعال سیاسی اصلاح طلب : راهکار برون رفت از شرایط فعلی، ترک لجبازی نظام و آغاز اصلاحات جدی با حضور مردم است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: شرایط کشور با سال ۵۷ شباهت دارد و کشور در آستانه انقلاب است، از برخی جهات شاید صحیح باشد، اما شرایط امروز جامعه تفاوت‌های اساسی و بنیادین با قبل از انقلاب اسلامی دارد. به...

احمدی بیغش، نماینده مجلس: مولدسازی یک زیان غیرقابل جبران و یک بدعت بزرگ در قانون اساسی و ارکان قانونگذاری مملکت است / ریاست مجلس...

احمدی‌بیغش در خصوص مولدسازی گفت: کسی این خسران بزرگ را بیان نکرد، پذیرش مولدسازی و عدم واکنش منطقی نمایندگان مجلس نشان داد که مجلس از مردم عقب‌تر است، ریاست مجلس چرا یک تنه به جای نمایندگان صحبت و امضا...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.