×

مدیرعامل شهرک های صنعتی گیلان: برای هشت هزار نفر شغل ایجاد کرده ایم

 • کد نوشته: 2368
 • ۱۳۹۵-۰۳-۲۳
 • 41 بازدید
 • ۰
 • مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان در بازدید از ناحیه صنعتی آسیابسران املش گفت: تاکنون در استان به طور مستقیم برای هشت هزار نفر شغل ایجاد کرده ایم. طهمورث لاهوتی روز شنبه در بازدید از ناحیه صنعتی آسیابسران املش و مجتمع کارگاهی لگموج این شهرستان اظهار کرد: در استان گیلان ۳۳ شهرک فعال صنعتی در […]

  مدیرعامل شهرک های صنعتی گیلان: برای هشت هزار نفر شغل ایجاد کرده ایم
 • مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان در بازدید از ناحیه صنعتی آسیابسران املش گفت: تاکنون در استان به طور مستقیم برای هشت هزار نفر شغل ایجاد کرده ایم.

  طهمورث لاهوتی روز شنبه در بازدید از ناحیه صنعتی آسیابسران املش و مجتمع کارگاهی لگموج این شهرستان اظهار کرد: در استان گیلان ۳۳ شهرک فعال صنعتی در زمینه های سلولزی، شیمیایی، فلزی، مواد غذایی و … داریم که تاکنون توانسته ایم ۱۳ هزار نفر را در این شهرک ها مشغول به کار کنیم که از این تعداد، هشت هزار نفر به طور مستقیم و پنج هزار نفر به طور غیرمستقیم در آنها فعالیت دارند.
  وی با اشاره به اختصاص ۱۶۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای توسعه بنگاه های کوچک و متوسط افزود: با توجه به اینکه دولت تسهیلات خوبی برای توسعه بنگاه ها و شرکت های کوچک در نظر گرفته، لذا برای رفع مشکل مدیران بنگاه های کوچک فعال در ناحیه صنعتی آسیابسران املش حضور یافتیم تا بتوانیم از نزدیک از مشکلات تولید آنان باخبر شده و نسبت به پرداخت تسهیلات برای توسعه شرکتشان اقدام کنیم.
  وی با اشاره به مزیت های سرمایه گذاری در مناطق محروم اضافه کرد: مهمترین مزیت سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی به خصوص مناطق محروم معافیت مالیاتی به مدت ۱۳سال، تخفیف حقوق انتفاع، انتقال سریع سند مالکیت و … است که بهترین فرصت را برای سرمایه گذاران فراهم می کند.
  لاهوتی دیگر مزیت ناحیه صنعتی آسیابسران و مجتمع کارگاهی لگموج املش را برخورداری از امتیازات برق، آب، گاز و مخابرات عنوان کرد.* نماینده مجلس: توسعه شرکت های فعال صنعتی سرلوحه کار قرار دارد
  اسدالله عباسی نماینده مردم شهرستان های املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: هدف ما از حضور یافتن در این مجموعه، تسهیل در کار تولید شرکت های فعال و ایجاد اشتغال برای جوانان بومی منطقه است و تلاش خواهیم کرد تا موانع کار تولیدی شرکت ها را رفع و توسعه شرکت های فعال را سرلوحه کار خود قرار دهیم.* ۳۰ قطعه ساز خودرو در گیلان داریم
  علی منتظری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان نیز گفت: در استان ۳۰ قطعه ساز خودرو داریم و با توجه به ظرفیت های موجود و تسریع در کارها، احداث چنین شرکت هایی در اولویت قرار دارند.
  هم اکنون در ناحیه صنعتی آسیابسران املش که از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده، شرکت های فوم سازی، پرده کرکره سازی و تیرچه بلوک سازی با اشتغال ۱۵ نفر فعال هستند.
  در این بازدید همچنین مدیران شرکت های فعال ناحیه صنعتی آسیابسران املش، مهمترین مشکلات خود را عدم نقدینگی لازم و کافی و دریافت بسیار سخت تسهیلات بانکی عنوان کردند.
  شهرستان املش در ۷۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
  منبع : خبرگزاری ایرنا
  برچسب ها

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=2368

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *