Homeاجتماعیمدیرکل آموزش و...

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان خبر داد؛ اسکان حدود ۱۰ هزار مسافر فرهنگی طی تابستان در گیلان

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان از اسکان حدود ۱۰ هزار مسافر فرهنگی طی تابستان امسال در استان خبر داد و گفت: این تعداد در مراکز رفاهی آموزش و پرورش و ۱۶۵ مدرسه استان اقامت کردند.

به گزارش گیل و دیلم ، محمد فائزی اظهار کرد: ۹ هزار و ۵۰۸ مسافر فرهنگی تابستان امسال در مراکز رفاهی آموزش و پرورش و ۱۶۵ مدرسه اقامت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه بیشترین پذیرش مسافر فرهنگی در شهرستان‌های رشت، انزلی، تالش و آستارا بوده است، افزود: فرهنگیان استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل و خراسان رضوی بیشترین مسافرانی بودند که از خدمات مراکز رفاهی و واحدهای آموزشی استان گیلان بهره‌مند شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه اولویت پذیرش در مراکز رفاهی با فرهنگیان است، گفت: تابستان امسال ۱۶۵ مدرسه با ۱۱ مرکز رفاهی با ظرفیت ۱۴۰ سوئیت و ۵۱۲ تخت برای اسکان مسافران فرهنگی اختصاص داده شده است.

فائزی با اشاره به نحوه پذیرش مسافران در مراکز رفاهی و مدارس گیلان تصریح کرد: پذیرش در سوئیت‌ها و مراکز رفاهی به صورت حضوری است و برای اسکان در مدارس هم متقاضیان به ستاد مرکزی اسکان در مناطق آموزش و پرورش مراجعه کنند.

وی ادامه داد: تابستان پارسال، ۲۶۰ هزار و ۷۴۹ مسافر فرهنگی در قالب ۵۸ هزار و ۱۲۹ خانوار از امکانات مراکز راهی و مدارس گیلان استفاده کردند.

کد خبر ۵۸۸۷۵۳۵

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ماهیگیری روزنامه اصولگرا از مصاحبه تحریف شده کرباسچی / او از انتخاب یک زن به عنوان رئیس جبهه اصلاحات ناراضی است!

روزنامه جوان در یادداشتی به مصاحبه کرباسچی درباره انتخاب آذر منصوری به عنوان ریاست جبهه اصلاحات پرداخته است آنهم در شرایطی که کرباسچی از تحریف اظهاراتش در این گفتگو روایت کرده است. به گزارش گیل و دیلم ، در ادامه...

آقای رئیسی! به جای این همه سختی سفر برای خود و خانواده و این همه سخنرانی اگر یک تحریم لغو می‌شد، سودمندتر نبود؟

گیل و دیلم | اعتماد نوشت: نقدوبررسی سخنان آقای رییسی در مجمع عمومی سازمان ملل محل نیاز و ضرورت نیست چراکه تاکید بر مواضع جمهوری اسلامی بود و این معانی تاکنون با لحن و ادبیات مختلف از انواع تریبون‌های...

عصبانیت شدید روزنامه اصولگرا از انتصاب وزیر روحانی به عنوان قائم مقام وزیر رئیسی

روزنامه اصولگرای جوان از انتصاب خاوازی، وزیر دولت قبل به عنوان قائم مقام محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی عصبانی شد. به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه جوان در این باره نوشت: با توجه به عملکرد ضعیف خاوازی در دوره وزارتش...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.