×

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان خبر داد : اسکان نوروزی ۵۵ هزار مسافر فرهنگی در گیلان

 • کد نوشته: 87850
 • ۱۴۰۲-۰۱-۱۴
 • 64 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، با بیان اینکه ۵۵ هزار مسافر را در مدارس و مراکز رفاهی آموزش و پرورش گیلان پذیرش کردیم، گفت: شاهد افزایش ۱۵ درصدی در تعداد پذیرش مسافر هستیم. به گزارش گیل و دیلم ، محمد فائزی، با بیان اینکه از آغاز مسافرت های نوروزی تا پایان ۱۲ فروردین ماه، ۱۵ […]

  مدیرکل آموزش و پرورش گیلان خبر داد : اسکان نوروزی ۵۵ هزار مسافر فرهنگی در گیلان
 • مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، با بیان اینکه ۵۵ هزار مسافر را در مدارس و مراکز رفاهی آموزش و پرورش گیلان پذیرش کردیم، گفت: شاهد افزایش ۱۵ درصدی در تعداد پذیرش مسافر هستیم.

  به گزارش گیل و دیلم ، محمد فائزی، با بیان اینکه از آغاز مسافرت های نوروزی تا پایان ۱۲ فروردین ماه، ۱۵ هزار و ۶۰۱ خانواده در مراکز اسکان فرهنگیان استان گیلان پذیرش شدند، اظهار کرد: ۵۵ هزار مسافر را در مدارس و مراکز رفاهی آموزش و پرورش گیلان پذیرش کردیم.

  وی از تخصیص ۱۹۱ مدرسه و ۱۴۲۴ کلاس برای پذیرایی از فرهنگیان در تعطیلات نوروزی خبر داد و افزود: در تعداد پذیرش خانواده ها ۱۰ درصد و در تعداد پذیرش مسافران ۱۵ درصد افزایش داشتیم.

  مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در گفت وگوی خبری باران، همچنین از افزایش ۱۰ درصدی مدارس آماده شده برای اسکان نوروزی فرهنگیان خبر داد و تصریح کرد: رشت، لاهیجان، آستارا و بندرانزلی دارای بیشترین پذیرش مسافر بودند.

  فائزی پذیرش مسافران فرهنگی در تعطیلات نوروزی را به دو مقطع تقسیم کرد و یادآور شد: موج اول سفرها تا ۶ فروردین ماه و موج دوم سفرها ۶ لغایت ۱۲ فروردین ماه انجام می شود و لذا در موج اول سفرها بیش از دو برابر افزایش پذیرش مسافر داشتیم.

  وی با بیان اینکه علاوه بر مدارس جهت اسکان نوروزی، ۱۲ مرکز رفاهی با ۵۱۲ تخت به صورت سالانه در خدمت فرهنگیان است، خاطرنشان کرد: چهار مرکز اسکان دائم در چابکسر و رودبار و حویق و املش با ظرفیت ۶۳۲ تخت آماده پذیرش فرهنگیان در طول سال است

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=87850

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *