×

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان مطرح کرد؛ جزئیات ساعات شروع کلاس‌های درس گیلان

 • کد نوشته: 87799
 • ۱۴۰۲-۰۱-۱۳
 • 55 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل آموزش و پرورش گیلان جزئیات آغاز به کار مدارس گیلان را اعلام کرد و گفت: با پایان تعطیلات نوروزی، فعالیت مدارس از روز دوشنبه آغاز می‌شود. به گزارش گیل و دیلم ، محمد فائزی در گفتگویی با اشاره به پایان تعطیلات نوروزی، اظهار کرد: در اجرای طرح نوروزی بخش مهمی از فعالیت مدارس و […]

  مدیرکل آموزش و پرورش گیلان مطرح کرد؛ جزئیات ساعات شروع کلاس‌های درس گیلان
 • مدیرکل آموزش و پرورش گیلان جزئیات آغاز به کار مدارس گیلان را اعلام کرد و گفت: با پایان تعطیلات نوروزی، فعالیت مدارس از روز دوشنبه آغاز می‌شود.

  به گزارش گیل و دیلم ، محمد فائزی در گفتگویی با اشاره به پایان تعطیلات نوروزی، اظهار کرد: در اجرای طرح نوروزی بخش مهمی از فعالیت مدارس و مراکز آموزشی گیلان به اسکان و خدمات دهی مسافران فرهنگی معطوف شد.

  وی از آغاز فعالیت مدارس از روز دوشنبه ۱۴ فروردین ماه در گیلان خبر داد و افزود: با پایان یافتن تعطیلات نوروزی، فعالیت مدارس از روز دوشنبه از سر گرفته می‌شود.

  مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به جزئیات ساعات شروع کلاس‌های درس مدارس در استان، بیان کرد: ساعت آغاز به کار مدارس در مقاطع متوسطه اول، دوم و هنرستان از ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح و مدارس ابتدایی استان گیلان نیز ساعت ۸ صبح خواهد بود.

  فائزی ادامه داد: ساعت آغاز به کار مدارس در نوبت بعدازظهر طبق روال سابق پیگیری می‌شود.

  وی با اشاره به عدم تغییر ساعت در ابتدای سال ۱۴۰۲، افزود با توجه به عدم تغییر ساعت در سال جاری، ساعت کار مدارس در گیلان تغییر کرده است.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=87799

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *