خانهفرهنگی هنریمدیرکل آموزش و...

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان مطرح کرد؛ جزئیات ساعات شروع کلاس‌های درس گیلان

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان جزئیات آغاز به کار مدارس گیلان را اعلام کرد و گفت: با پایان تعطیلات نوروزی، فعالیت مدارس از روز دوشنبه آغاز می‌شود.

به گزارش گیل و دیلم ، محمد فائزی در گفتگویی با اشاره به پایان تعطیلات نوروزی، اظهار کرد: در اجرای طرح نوروزی بخش مهمی از فعالیت مدارس و مراکز آموزشی گیلان به اسکان و خدمات دهی مسافران فرهنگی معطوف شد.

وی از آغاز فعالیت مدارس از روز دوشنبه ۱۴ فروردین ماه در گیلان خبر داد و افزود: با پایان یافتن تعطیلات نوروزی، فعالیت مدارس از روز دوشنبه از سر گرفته می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به جزئیات ساعات شروع کلاس‌های درس مدارس در استان، بیان کرد: ساعت آغاز به کار مدارس در مقاطع متوسطه اول، دوم و هنرستان از ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح و مدارس ابتدایی استان گیلان نیز ساعت ۸ صبح خواهد بود.

فائزی ادامه داد: ساعت آغاز به کار مدارس در نوبت بعدازظهر طبق روال سابق پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به عدم تغییر ساعت در ابتدای سال ۱۴۰۲، افزود با توجه به عدم تغییر ساعت در سال جاری، ساعت کار مدارس در گیلان تغییر کرده است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ورود ۳۱۱ هزار خودرو به گیلان در آخر هفته

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از ورود ۳۱۱ هزار و ۷۲۶ وسیله نقلیه به استان گیلان طی چهار روز گذشته خبر داد و گفت: شاهد رشد ۴۱ درصدی ورود به استان هستیم. به گزارش گیل و دیلم...

ترافیک روان در جاده‌های گیلان

رییس پلیس راه گیلان از ترافیک عادی و روان در همه جاده‌های ورودی و خروجی استان خبر داد. به گزارش گیل و دیلم ، سرهنگ جاور صفاری گفت: به رغم تعطیلات پیش رو و ورود مسافران به گیلان، هم اکنون...

نماینده مجلس: اطرافیان رئیسی افرادی را برای پست‌های مهم سفارش می‌کنند که توانایی اداره بخشداری را هم ندارند

حبیب‌الله دهمرده نماینده زابل در مجلس یازدهم با انتقاد از مدیران دولت رئیسی می‌گوید: فردی که برای وزارت و استانداری انتخاب می‌شود باید توانمندی داشته باشد که بتواند بار‌های سنگین وزارتخانه و استانداری را به دوش بکشد. انتخاب بد...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.