×

مدیرکل ارشاد گیلان: ۶۵۰ میلیون تومان بن کتاب در نمایشگاه امسال کتاب گیلان

 • کد نوشته: 6176
 • ۱۳۹۵-۰۷-۰۸
 • 74 بازدید
 • ۰
 • فیروز فاضلی صبح امروز در یک نشست خبری به‌مناسبت برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان اظهار داشت: دوازدهمین دوره نمایشگاه استان گیلان از ۱۲ تا ۱۷ مهرماه در رشت برگزار می‌شود و خوشحالیم که آغاز این نمایشگاه با آغاز ماه محرم مصادف شده است. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان قیام عاشورا را همراه با […]

  مدیرکل ارشاد گیلان: ۶۵۰ میلیون تومان بن کتاب در نمایشگاه امسال کتاب گیلان
 • فیروز فاضلی صبح امروز در یک نشست خبری به‌مناسبت برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان اظهار داشت: دوازدهمین دوره نمایشگاه استان گیلان از ۱۲ تا ۱۷ مهرماه در رشت برگزار می‌شود و خوشحالیم که آغاز این نمایشگاه با آغاز ماه محرم مصادف شده است.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان قیام عاشورا را همراه با تفکر دانست و گفت: کتاب از قدیم همواره مبنایی برای انتقال تفکر بوده است.

  فاضلی محل برگزاری نمایشگاه کتاب را محل دائمی نمایشگاه‌های گیلان عنوان کرد و گفت: شعار امسال نمایشگاه کتاب،”کتاب چشمه جوشان زندگی” است و ساعت برگزاری این نمایشگاه در مدت برگزاری از ساعت ۱۱ الی ۲۰ به‌صورت یکسره است.

  وی از افزایش بن خرید کتاب در مقایسه با سال گذشته خبر داد و مطرح کرد: امسال ۶۵۰ میلیون تومان بن خرید کتاب در نظر گرفته شده است در حالی‌که این مقدار در سال گذشته ۵۰۰ میلیون تومان بود.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان تصریح کرد: اقشار مختلف مردم می‌توانند با ارائه کارت ملی بین ۲۰ تا ۵۰ هزار تومان بن خرید کتاب دریافت کنند.

  فاضلی عنوان کرد: در صورتی که شهروندان با دریافت بن کتاب، کتاب مدنظر خود را در نمایشگاه کتاب پیدا نکنند می‌توانند تا زمان پایان تاریخ نمایشگاه، کتاب مدنظر خود را از کتاب فروشی‌هایی که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان مشخص کرده تهیه کنند.

  وی از آغاز تبلیغات محیطی برگزاری دوازدهمین دوره نمایشگاه کتاب گیلان خبر داد و گفت: در این راستا با موسسات تبلیغاتی نیز صحبت کردیم و تبلیغات نمایشگاه کتاب در ۱۰ اتوبوس در سطح شهر انجام می‌شود.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان تعداد غرفه‌های دوازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان را ۲۰۰ غرفه اعلام کرد و گفت: ۳۵۰ ناشر استانی و کشوری در این ۲۰۰ غرفه فعالیت می‌کنند و سعی کردیم از ناشران برجسته کشور در این نمایشگاه دعوت کنیم.

  فاضلی نمایشگاه کتاب را بزرگترین حادثه فرهنگی هر استان عنوان کرد و گفت: در این نمایشگاه برای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اداره کل کتابخانه‌های استان غرفه‌های جداگانه در نظر گرفته‌ایم.

  وی از اجرای ۲۰ برنامه جانبی در نمایشگاه کتاب خبر داد و خاطرنشان کرد: کارگاه خاطره نویسی با موضوع دفاع مقدس و نشست کتابخوان با حضور نویسندگان و ناشران ملی در دوازدهمین دوره نمایشگاه کتاب گیلان برگزار می‌شود.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان خاطرنشان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برای برگزاری دوازدهمین دوره نمایشگاه کتاب، ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است و ۱۰ درصد تخفیف هم مربوط به ناشران است.

  فاضلی از افتتاح دوازدهمین دوره نمایشگاه کتاب گیلان با حضور صالحی, معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و گفت: با هماهنگی انجام شده مقرر شد سازمان‌ها و مدارس در طول مدت برگزاری از نمایشگاه بازدید کنند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=6176

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *