خانهاقتصادیمدیرکل امور بانوان...

مدیرکل امور بانوان گیلان: گیلان ۸۰۰۰ زن کارآفرین دارد/ فعالیت ۵۷ شرکت دانش بنیان با مدیریت زنان

مدیرکل امور بانوان گیلان، گیلان را دارای ۱۱۲ زن شهید و جانباز و بالغ بر ۳۰۰۰ مادر و همسر شهید و ۲۱ هزار همسر جانباز دانست و بیان کرد: گیلان ۸۰۰۰ زن کارآفرین موفق و برتر ملی و ۵۷ شرکت دانش بنیان با مدیریت زنان دارد.

به گزارش گیل و دیلم ، زهرا یعقوب نژاد امروز، ۳۰ بهمن در اولین کنگره استانی بانوان تاثیرگذار استان گیلان، با اشاره به نقش آفرینی زنان در حساس ترین عرصه های نظام، اظهار کرد: معرفی دستاوردهای انقلاب در حوزه جوانان و زنان، تکریم تلاش های خستگی ناپذیر زنان و معرفی چهره های شاخص به عنوان الگوی موفق زن مسلمان ایرانی بارها مورد تاکید رهبر انقلاب بوده است.

وی با بیان اینکه کنگره بین المللی بانوان تاثیرگذار از سوی معاوت زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری در هفته بزرگداشت مقام زن و مادر، افزود: در جریان این کنگره، ایران اسلامی به عنوان محور هم اندیشی زنان تاثیرگذار جهان معرفی شد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گیلان با اشاره به برگزاری کنگره استانی بانوان تاثیرگذار در امتداد کنگره بین المللی آن، تصریح کرد: هدف از برگزاری این کنگره شناسایی و معرفی چهره های شاخص و توانمند و موفق است.

یعقوب نژاد، با بیان اینکه بانوان گیلانی همواره در صف اول پیشرفت و آبادانی استان و کشور بودند، تصریح کرد: زنان فعال گیلانی در عرصه های مختلف با تلاش و سختکوشی همواره خوش درخشیده اند.

وی گیلان را دارای ۱۱۲ زن شهید و جانباز و بالغ بر ۳۰۰۰ مادر و همسر شهید و ۲۱ هزار همسر جانباز دانست و بیان کرد: گیلان ۸۰۰۰ زن کارآفرین موفق و برتر ملی و ۵۷ شرکت دانش بنیان با مدیریت زنان دارد.

مدیرکل مور بانوان گیلان ادامه داد: مدیریت ۱۳۲ شرکت تعاونی روستایی و شهری و ۱۸۸ سازمان مردم نهاد در حوزه زنان و ۱۰۲ صندوق خرد روستایی و ۱۸۰ گروه فعال مردمی و جهادی گوشه ای دیگر از حضور اثرگذار بانوان گیلانی است.

وی از شناسایی بالغ بر ۶۰۰ زن شاخص گیلانی خبر داد و گفت: این بانوان هنرمند و توانمند در عرصه های کارآفرینی و جهاد تبیین و سلامت و جمعیت و علمی و پژوهشی و ایثار و مقاومت و ورزشی و سیاسی و اجتماعی نخبه هستند.

یعقوب نژاد از طراحی سامانه کنگره بانوان تاثیرگذار خبر داد و اضافه کرد: بانک اطلاعاتی زنان نخبه گیلان در حوزه زنان و خانواده ایجاد شده و باید از این ظرفیت عظیم در برنامه ریزی ها و سیاستگذاری ها استفاده کنیم

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

آغاز دوباره بارش باران در گیلان از فردا

بارش تناوبی باران در مناطق مختلف گیلان از فردا به مدت ۳ روز ادامه دارد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: آسمان استان در شرایط فعلی صاف تا نیمه ابریست، اما از فردا بارش تناوبی باران...

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد : تردد نوروزی ۱.۵ میلیون خودرو در محورهای گیلان/ افزایش ۱۵ درصدی حجم ورودی ها

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه همزمان با آغاز طرح نوروزی، شاهد تردد یک میلیون و ۵۱۹ هزار و ۶ وسیله نقلیه در محورهای استان بودیم، گفت: بالغ بر ۸۸۴ هزار خودرو وارد گیلان...

مدیرعامل هلال احمر گیلان خبر داد : امدادرسانی به ۱۷۳ حادثه دیده از ابتدای طرح امداد نوروزی در گیلان

مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: از آغاز اجرای طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر در این استان به ۱۷۳ نفر حادثه‌دیده در ۵۷ مورد حادثه امدادرسانی شده است. به گزارش گیل و دیلم ، سیاوش غلامی در گفت وگو با...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.