×

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان خبر داد: مجازات ۱۱ میلیارد ریالی برای عرضه کننده تجهیزات پزشکی قاچاق

 • کد نوشته: 86778
 • ۱۴۰۱-۱۲-۰۸
 • 65 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از جریمه ۱۱ میلیارد ریالی برای عرضه تجهیزات پزشکی قاچاق خبر داد و گفت: تجهیزات پزشکی مذکور شامل عدسی عینک و لنز چشمی بود. به گزارش گیل و دیلم ، مرتضی امینی در گفت وگو با خبرنگاران، گفت: بازرسان سازمان صنعت و معدن و تجارت استان گیلان طی بازرسی از یک واحد […]

  مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان خبر داد: مجازات ۱۱ میلیارد ریالی برای عرضه کننده تجهیزات پزشکی قاچاق
 • مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از جریمه ۱۱ میلیارد ریالی برای عرضه تجهیزات پزشکی قاچاق خبر داد و گفت: تجهیزات پزشکی مذکور شامل عدسی عینک و لنز چشمی بود.

  به گزارش گیل و دیلم ، مرتضی امینی در گفت وگو با خبرنگاران، گفت: بازرسان سازمان صنعت و معدن و تجارت استان گیلان طی بازرسی از یک واحد صنفی مقادیر متنابهی تجهیزات پزشکی شامل عدسی عینک و لنز چشمی کشف و ضبط کردند.

  وی افزود: به دنبال تعیین ارزش ریالی کالاهای مذکور در گمرک، این گزارش جهت سیر مراحل قانونی به یکی از شعب اداره کل تعزیرات حکومتی گیلان ارجاع شد.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان تصریح کرد: شعبه رسیدگی کننده با توجه به دفاعیات غیر موثر و نیز استناد به گزارش معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان، اتهام انتسابی را محرز و مسلم دانسته است.

  امینی یادآور شد: تعزیرات حکومتی استان علاوه بر ضبط کالاهای قاچاق، متخلف را به پرداخت جزای نقدی به مبلغ ۱۱ میلیارد و ۵۸۴ میلیون و ۵۲۹ هزار و ۱۴۸ ریال محکوم نمود

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=86778

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *